Büşra Develi Öpüşme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı

Burak Deniz ile Hande Erçel'in Aşk Laftan Anlamaz dizisinde olay yaratan öpüşme sahnesi ile ilgili Burak Deniz'in sevgilisi Büşra Develi'den yorum geldi. Büşra Develi öpüşme sahnesi hakkında açıklaması haberimizde...

Büşra Develi Öpüşme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı
Büşra Develi Öpüşme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı Bahar Öztürk

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bu hafta Burak Deniz ve Hande Erçel'in öpüşme sahnesi olay oldu. Burak Deniz'in kendisi gibi oyuncu olans sevgilisi Büşra Develi'den ise öpüşme sahnesi ile ilgili bir açıklama geldi. Büşre Develi yaptığı açıklamalarda kıskanmadığını anlattı. Büşra Develi'nin yaptığı açıklamalar ise tartışmalara yol açacak gibi duruyor. 

#ROMANTİZM OLMUYOR

Büşra Develi Burak Deniz ve Hande Erçel öpüşme sahnesi ile ilgili kıskanma haberlerini yalanladı. Büşra Develi film için yapılan öpüşme sahnelerinde karşı taraftaki oyuncuya birşeyler hissetmen imkansız dedi. Eğer duygusal birşeyler hissedersen bu işi yapamazsın diyen Büşire Develi açıklamalarına Burak deniz benim aşık olduğum adam fakat ben bile onun birlikte rol aldığım filmde çekilen öpüşme sahnelerinde ona karşı rmantizm hisstemedim dedi. Çünkü öpüşme sahnesi çekimleri sırasında işin içine romantizm girerse o işşi yapamıyorsun diyen Büşra Develi iş ve aşk başka demeye getirdi. Büşra Develi'nin bu açıklamaları bu konuda yeni bir tartışmaya yol açacağı benziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?