Casus Telefon Dinleme Programı

Casus program ile telefon dinleme, ortam dinleme, SMS takibi, sosyal medya kontrolü veya yer tespiti gibi pek çok farklı işlem kolayca yapılabilir

Casus Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon Dinleme Programı

ANDROID CEP TELEFONLARI İÇİN 24 SAAT ÜCRETSİZ CASUS YAZILIM VERSİYONUMUZU DENEMEK İÇİN AŞAĞIDA Kİ VİDEOMUZU İZLEYEBİLİR UYGULAMAMIZI 24 SAAT ÜCRETSİZ KULLANABİLİRSİNİZ.

Casus program ile telefon dinleme, ortam dinleme, SMS takibi, sosyal medya kontrolü veya yer tespiti gibi pek çok farklı işlem kolayca yapılabilir. Programın indirilmesi için sistemden indirme işleminin yapılması gerekir. İndirme işleminin ardından kurulumu kısa sürede tamamlanarak bu şekilde kullanılmaya başlanabilir. Parent Control casus telefon programı dünya da yaygın olarak tercih edildiği gibi ülkemizde de kullanılmaktadır. Ortamın dinlenmesi için kullanılacak olan program ile yapılan bütün konuşmalar net bir şekilde duyulabilir. Kıskançlık problemi olanlar şüphelendikleri durumların doğru olup olmadığını öğrenmek amacı ile telefonlarına bu programı indirerek sorunsuz olarak kullanabilirler.

Parent Control casus dinleme programını ücretsiz olarak deneyebilir ve bu sayede kararınızı daha doğru şekilde verebilirsiniz. Program profesyonel olarak işlem yapmanıza imkan sağladığından her telefon işletim sistemine göre seçim yapılarak indirme işlemi buna göre yapılabilir. Telefon dinlemek için yeni bir cihaz almak istemeyenler için etkili olarak sonuç alınmasını sağlayan bir sistemdir. Türkçe olarak kullanım olanağı sağladığından bu şekilde istenildiği gibi sonuç almak için farklı özellikler üzerinden işlemler yapılabilir. Net ses alma özelliği sunduğundan dinleme işlemi sırasında sorun yaşanmadan her konuşmanın içeriği hakkında bilgi alınarak şüphelenildiği gibi durumlar olup olmadığı öğrenilebilir. Ses ayarlama imkanı sağladığından telefonun kontrolü sağlanarak bu şekilde sosyal medya kontrolü de yapılabilir.

Özellikle çocukların gün içinde nerelere gittiğini merak eden aileler için Telefon Dinleme casus dinleme programı ile etkili çözümler bulunabilir. Harita üzerinden yer bildirimi yaptığından bu şekilde telefonun nerede olduğu kolayca görülebilir. Yasak site kullanımı gibi sorunlar yaşayanlar çocuklarını kontrol altında tutmak ve sakladıkları bir durum var ise bunu öğrenmek amacı ile kullanabilirler. Dinleme işlemi yapacak olanlar programın göndermiş olduğu bildirimler sayesinde karşı tarafın kim ile saat kaçta görüşme yaptığını öğrenmesi sağlanır. Bu şekilde bilgi alındıktan sonra istenilen görüşmeler canlı olarak dinlenerek merak edilen konularda daha fazla bilgiye ulaşım sağlanabilir. Sevdiklerinden şüphelenenler sormak yerine bu programın sağladığı kolaylığı kullanarak daha sorunsuz olarak sonuca ulaşabilirler.

Detaylı bilgi için https://www.parentcontrol.biz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi