Gaziantep'de Alzaymır Hastası Yaşlı Adamı Soğuk Su ile Yıkadılar

Gaziantep'de 85 yaşındaki alzaymır hastası yaşlı adama yapılanlar sosyal medyada kısa sürede büyük tepki çekti. O görüntülerin yayılmasından sonra yaşlı adam tespit edildi ve gerekli işlemler yapıldı.

Gaziantep'de Alzaymır Hastası Yaşlı Adamı Soğuk Su ile Yıkadılar
Gaziantep'de Alzaymır Hastası Yaşlı Adamı Soğuk Su ile Yıkadılar Bahar Öztürk

Gaziantep'de vicdansızca bir olay yaşandı. 85 yaşındaki alzaymır hastası yaşlı adama bakanlar ona yaptıkları ile yuh artık dedirtti. Yaşlı adam altını pisletmişti buna sinirlenen yaşlı adama bakaın yakınları ise yaşlı adamı soğuk havada dışarı çıkartıp soydular. Daha sonra ise buz gibi havada bahçedeki çeşme ile yıkmaya başladılar. Yaşlı adamın çığlıkları ise herşeyi anlatıyordu. Hatta bir ara kendisini yıkayan kadına tokat salladı ama caniler bunada karşılık verdi. Bukadar vicdansızlık olur mu dedirten olay ise sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Tepkiler üzerine ise konu ileilgili GAziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından inceleme başlatıldı.

Yaşlı Adam Koruma Altına Alındı

Yakınları tarafından soğuk su ile yıkanırken videosu çekilen ve birde sosyal medyada paylaşılan video hakkında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi inceleme başlattı. Yaşlı adamın evi tespit edildi. İsminin Mehmet Keleş oldduğu tespit edilen 85 yaşındaki yaşlı adam Belediyeden gelen aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü tarafından ziyaret edildi. Daha sonra aile ve yaşlı adam ile görüşen yetkililer Keleş'i koruma altına alıphuzurevine yatırdılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?