Polis Tacizci Şahsı Yakaladı

Eskişehir’de bir kadını sözle taviz eden şahsiyet, polis ekiplerinin uzun süren bina çatılarında yaptığı aramalar sonucunda yakalandı.

Polis Tacizci Şahsı Yakaladı
Polis Tacizci Şahsı Yakaladı Sultan ULUKÖK

Eskişehir’de bir kadına sözlü tacizde bulunan şahıs, polis ekiplerinin bina çatılarında yaptığı aramalar sonucu yakalandı.

Olay, Eskibağlar Mahallesinin Nazif Yörükçü Sokağında meydana geldi. İddialara göre sokakta bir kadını sözlü olarak taciz eden şahıs, ardından kaçmaya başladı. Genç kadın polisleri arayarak şikayetçi oldu. Kısa süre içinde geniş çaplı çalışma başlatıldı. Nazif Yörükçü Sokağını ve çevresindeki sokakları çembere alan polis ekipleri, her yerde tacizci şahsı aradı. Görgü şahitlerinin söylemleri üzerine polis ekipleri sokak üzerindeki apartmanın çatısına çıktı. Sokağın karanlık olması polis ekiplerinin işini zorlaştırırken, bitişik binaların çatılarında da arama yapıldı. Polis ekiplerinin yaptığı geniş çaplı araştırma sonucu tacizci şahıs binanın arka çatısında yatarken bulundu. Polis ekipleri, olay yerinde bulunan öfkeli kalabalık tarafından linç edilmek istenen tacizci şahsı araçlarına bindirerek olay yerinden uzaklaştırdı. -ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR SÖZLÜ TACİZ ESKİBAĞLAR MAHALLESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?