Öğretmenini Seç

İngilizce özel ders almak isteyenler için özel bir platform olan Öğretmen Tercihim sitesi tecrübeli ingilizce öğretmenlerinin yer aldığı bir sitedir.

Öğretmenini Seç
Öğretmenini Seç Yeni Kalem

İngilizce özel ders almak isteyenler için özel bir platform olan Öğretmen Tercihim sitesi tecrübeli ingilizce öğretmenlerinin yer aldığı bir sitedir. Profesyonel bir şekilde eğitim alabileceğiniz sitemizde yer alan tüm öğretmenler ders saati ücretlerini kendileri belirlemektedir. Bu konuda oldukça şeffaf bir şekilde ilan eden ücretler içerisinden sizin için uygun olan hocayı seçebiliyor, iletişime geçerek ders alabiliyorsunuz. İngilizce dışında diğer dersler içinde Özel ders verecek hocalar bulabiliyorsunuz. Matematik konusunda eksiklerinizi gidermek istediğinizde veya matematik konusunda farklı alanlarda hizmet almak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek Matematik özel ders veren hocalar ile iletişime geçebilir özel ders alabilirsiniz.

Tüm Branşlarda Öğretmenler

Branşlarında uzman olan ve uzun yıllardır tecrübeli bir şekilde eğitim veren hocaların yer aldığı sitemizde tüm hocalarımız ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Matematik dışında diğer branşlardan da öğretmenlerin yer aldığı sitemizde istediğiniz dersle ilgili olarak eğitim alabilir veya eğitim alanı dışında farklı alanlarda hizmet veren insanların iletişime geçerek bu alanlarda özel ders alma imkanına sahip olabilirsiniz. Sitemizde 2400 kayıtlı öğretmen yer aldığı için aradığınız herhangi bir konuda deneyimli ve tecrübeli bir öğretmen olmak oldukça kolay olacaktır.

Öğretmen Tercihim web sayfamıza giriş yapabilir ve tüm işleyişimizi kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Ve seçmiş olduğunuz branş öğretmenleri ile iletişim kurma sürecinde sizlerden kesinlikle komisyon alınmamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'