Kıl Çadır Modelleri

Keçi kılından yapılan ve keçi kılının doğal özelliği sayesinde akrep, böcek gibi canlıların içine girmediği kıl çadır modelleri geçmişte hem bu özelliklerinden dolayı hem de iklimsel özelliklerden etkilenmemesi nedeniyle tercih edilmiştir.

Kıl Çadır Modelleri
Kıl Çadır Modelleri Yeni Kalem

Keçi kılından yapılan ve keçi kılının doğal özelliği sayesinde akrep, böcek gibi canlıların içine girmediği kıl çadır modelleri geçmişte hem bu özelliklerinden dolayı hem de iklimsel özelliklerden etkilenmemesi nedeniyle tercih edilmiştir. Yüzde 100 keçi kılından üretildiği için çok uzun ömürlü olan ve insanlara yaşam alanı olarak hizmet veren kıl çadır günümüzde de yörük çadırı olarak kullanılan bir çadır modelidir. İnsanlara sağladığı avantajların yanı sıra yaz kış iklimlendirme sistemlerine sahip bir yaşam alanı gibi kullanabileceğiniz kıl çadırlar bu nedenle genellikle dağlık ve yüksek kesimlerde kullanılan bir çadır modelidir.

Yaz Kış İdeal Yaşam Alanları

İhtiyaç duyacağınız kıl çadır modelleri için bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz özelliklere sahip bir kıl çadıra sahip olabilirsiniz. Çadır üretiminde çok uzun yıllardır sektörde yer alan ve sizlere hizmet veren Oba Kıl Çadır sitesinde isterseniz kıl çadır düğün salonu modellerinden birini tercih edebiliyorsunuz. Yağmur, kar gibi olumsuz etkenlerden etkilenmeyen, tamamen doğal olan kıl çadır yaz aylarında da oldukça serin olmaktadır. Kış aylarında sıklaşan kıllar iç mekanı sıcak tutmaktadır.

Oba Kıl Çadır sitesi olarak üretmekte olduğumuz tüm kıl çadır örneklerimize web sayfamız üzerinden bakabilirsiniz. En kaliteli işçilik ile sizlere sunulan tüm kıl çadırlarımız en uygun fiyatlarla hazırlanmaktadır. İstediğiniz ölçülerde sizlere özel olarak hazırlanan kıl çadırlar için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'