Doğal Peruklar

Son dönemde birçok insan Peruk kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü kendine saçında bir değişiklik yapmadan tarzını değiştirmek istemektedir.

Doğal Peruklar
Doğal Peruklar Yeni Kalem

Son dönemde birçok insan Peruk kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü kendine saçında bir değişiklik yapmadan tarzını değiştirmek istemektedir. Bunun içinde peruk satışları gözle görülür derece artmıştır. Ancak bazı peruklar kullanım sırasında diğer insanlar tarafında fark edilmektedir. Bazıları ise diğer insanlar tarafında kesinlikle fark edilmemektedir. Bu model peruklar gerçek saçlardan üretilmektedir. Bu ürünler bir insandan alınarak gerekli bakım işlemleri yapıldıktan sonra satışa çıkarılır. Bu bakım işlemleri sırasında saçlar bol bol yıkanır ve temizlenir parlak durması için gerekli bakım yağları sürüler ve satışa hazır olur. Peruk modelleri arasında gerçek saçlardan oluşturulan peruklar bu sayede çokça tercih edilmektedir. Ancak Peruk fiyatları bakımından da gerçek saçlarla üretilen peruklar sentetik ürünlere göre daha fazladır.

Sentetik Peruk

Sentetik peruklar da son dönemlerde birçok insan tarafında tercih edilmektedir. Bu ürünler genellikle fiyat performans açısından sağladığı fayda sayesinde tercih edilmektedir Çünkü gerçek peruk fiyatlarının 10’da 1’i fiyatına satışı yapılmaktadır. Teknolojik imkanların gelişmesi sayesinde de sentetik peruklar da çok kullanışlı hale gelmişlerdir. Eski dönemler de daha çok plastik maddelerden üretilen bu ürün gelişen teknoloji sayesinde şimdilerde daha kaliteli maddelerden üretilmektedir. Bunun yanında sentetik ürünler ısıl işleme karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Bu sayede ürünler farklı modellere evrilebilmektedir. Bu sayede ürünler kullanıcısı tarafından değiştirilmektedir. Isıl işleme dayanıklı bu ürünler kullanıcısına büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi