Genelkurmay Başkanı'ndan Şok Açıklama

Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar terör örgütü ve operasyonlar ile iligili olarak bazı açıklamalarda bulundu.

Genelkurmay Başkanı'ndan Şok Açıklama
Genelkurmay Başkanı'ndan Şok Açıklama Tahir Yavuz

Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar terör örgütü ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada, ''Yenemeyeceğimiz terör örgütü ve terörist yok. TSK bütün görevlerini son derece düzgün yapıyor. Dün yaptı bugünde yapacak'' sözlerine yer verdi.

Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin üzerine düşen görevleri son derece düzgün ve kurallara uygun bir şekilde yaptığının altını çizdi. Subayların, astsubayların, uzmanların, korucuların ve polislerin terör ile ilgili olarak ülkemizin mücadelesinde son derece iyi çalıştıklarını ve görevlerini yerlerine getirdiklerini açıklamasına ekledi.

Ayrıca TSK ile ilgili olarak Hulisi Akar, ''Türk Silahlı Kuvvetleri dün de bugün de kendisine verilmiş olan görevleri kanunlara uygun olarak büyük bir özen ve dikkatle yerine getirmektedir ve bundan sonraki süreçtede getirmeye devam edecektir. Subayımızla, astsubayımızla, uzmanlarımızla, korucumuzla ve polisimizle ben inanıyorumki yenemeyeceğimiz ve alt edemeyeceğimiz terör ve terörist yoktur. Hepimiz bu konuda son derece düzgün çalışıyoruz'' sözlerini açıklmalarının sonunda kullandı.

 

TAHİR YAVUZ
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?