Gençlik Destek Merkezi'ne Bombalı Saldırı Düzenlendi

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan Gençlik Destek Merkezi'ne yüzleri maskeli bir grup tarafından bombalı saldırı düzenlendi.

Gençlik Destek Merkezi'ne Bombalı Saldırı Düzenlendi
Gençlik Destek Merkezi'ne Bombalı Saldırı Düzenlendi Tahir Yavuz

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan Gençlik Destek Merkezi'ne bombalı saldırı düzenlendi. Saldırı yüzleri maskeli bir grup tarafından gerçekleştirildi. El yapımı bomba ile saldırı gerçekleştirildikten hemen sonra polisin havaya ateş açması ile saldırıyı gerçekleştiren grup bölgeden hızla uzaklaştı.

Elde edilen bilgilere göre saldırı, Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesi'nde yer alan Gençlik Destek Merkezi'ne gerçekleştirildi. Sosyal bina, Diyarbakır Valiliği Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bulunmaktaydı. Bazı vatandaşlardan elde edilen bilgilere göre, ara sokaklardan hızla çıkan bir maskeli grup, ellerinde bulunan el yapımı bombaları Gençlik Destek Merkezi'ne attılar. Patlamanın şiddeti ile bölgede büyük bir ses olurken polis hemen havaya ateş açtı. Bunun üzerine maskeli grup çıktıkları ara sokaklara girerek bölgeden hızlıca uzaklaştılar.

GENİŞ ÇAPLI OPERASYON BAŞLATILDI

Bölgeye birçok polis ekipleri ve zırhlı araçlar sevk edildi. Operasyonlar başlatıldı ve geniş güvenlik önlemleri alındı. Ayrıca kaçan maskeli grubu bulmak için geniş çaplı operasyonlar başlatıldı.

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?