Başbakan Yardımcısı Şimşek:Devlet Olarak Son Derece Güçlüyüz

Başbakan yardımcısı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Akparti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül Gaziantep'e geldi.

Başbakan Yardımcısı Şimşek:Devlet Olarak Son Derece Güçlüyüz
Başbakan Yardımcısı Şimşek:Devlet Olarak Son Derece Güçlüyüz Yunus Budak

Başbakan'ın talimatıyla Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül Gaziantep'te bir araya toplandı.

Havalimanı Çıkışında Gazetcilerin soruları yanıtlandı.

Mehmet Şimşek, ''Terör saldırısını lanetliyorum. Bulunduğu konuma rağmen birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğu Gaziantep Hedefe alındı. Türkiye'nin lokomotif şehirlerinden birisidir''dedi. Şimşek, saldırıyı düzenleyen örgüt konusunda ise ilgili birimlerin araştırmayı sürdüğünü dile getirdi. Öte yandan Şimşek,'' Bütün terör örgütlerine karşı biriz ve beraberiz. Devlet olarak da son derece güçlüyüz. Mücadeleyi de en güçlü bir şekilde sürdüceğiz.'' dedi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Sosyal medyada yer alan kan ihtiyacı konusunun doğru olmadığını ifade etti. Akdağ, ''Kan ihtiyacımız yok. İhtiyaç olsa, Kızılay'a ya da Sağlık Bakanın ifadelerine kulak verilmeli. Bunun dışındaki taleplerin herhangi bir anlamı yok. Aksine hastane çalışanlarının işleri aksatılıyor'' dedi.

AK Parti Genel Sekreteri Gül. '' Tüm milletimize baş sağlığı diliyorum. Bu acı hepimizin acısı. Milletçe, devletçe bu acıların yaralarını saracağız. Tüm devletimize, gazi şehrimize başsağlığı diliyorum'' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?