Samsung Note 7 satışları durduruldu

Samsung'un en yeni telefonu olan Galaxy Note 7 satışı durduruldu. Telefon son bir haftada iki kere patladı.

Samsung Note 7 satışları durduruldu
Samsung Note 7 satışları durduruldu Tahir Yavuz

Samsung Galaxy Note 7 satışları durduruldu. Samsung'un en yeni ve en üstün özelliklere sahip olan yeni Note 7 telefonu çok satış yapmıştı. Telefonu kullanan ve farklı yerlerde yaşanan iki patlama olayı telefon satışını durdurdu. Telefonları incelemeye alacak olan Samsung sevkiyatların da erteleme kararı alarak bir süre bekleyeceğini dile getirdi.

Samsung Galaxy Note 7'nin özellikleri o kadar etkileyici idiki herkes öve öve bitirememişti. yeni satışa çıkan telefon satış rekorları kırdı. Fakat telefonu alan iki kişi pekte şanslı değildi. Telefonları şarjda iken patladı. Üstelik bu iki patlama olayı bir hafta içerisinde meydana geldi. Bu haberleri kısa sürede alan Samsung yeni Note 7 telefonunu inceleme kararı aldı. Telefonun şarj sırasında boot loop'a düşerek çok takılmalar yaşandığıda haberler arasında yer almaktadır.

Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle henüz yeni gelen siparişler ve gönderilmemiş sevkiyatlar da erteleme kararı alındı. Elinde bulunan telefonları da tek tek kalite testine sokarak denemeler yapılacağı Samsung tarafından belirtildi. Şuan için Samsung Galaxy Note 7 satışlarında büyük düşüşler yaşanabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?