Tükçe iPhone 7 Tanıtımı

iPhone 7 Türkiye tanıtımı bugün saat 20.00'da başladı. Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 türkçe canlı yayını incelemek için haberimizin devamını okuyun lütfen.

Tükçe iPhone 7 Tanıtımı
Tükçe iPhone 7 Tanıtımı Tahir Yavuz

iPhone 7 özellikleri uzun zamandır konuşuluyordu. Fakat ortaya atılan bütün özellikler sızıntıda ibaretti. Eylül'ün 7'sinde yani bugün tanıtıma çıkacak olan telefonun, Türkçe tanıtımıda başladı. Canlı yayın olarak Apple lansmanı Türkiye'ye açıldı.

Apple iPhone 7 telefonunun özellikleri uzun zamandır internete düşüyordu. Fakat herkesin bildiği gibi bu özellikler sızıntılardan ibaretti. Sızıntıların çoğu ise her yıl klişe hale gelmiş olan ve gerçeği yansıtmayan özellikler oldu. Fakat bazı özellikler ise gerçekten Apple iPhone 7 telefonunda yer alacağı kesinleşmişti.

Yeni telefon tanıtımında öncelikle Appstore ve Apple Music geliştirilmeleri hakkında bilgi verildi. Sonrasında ise oyunlara gelecek olan ve en eski oyunlardan olan Mario oyununun tanıtımı yapılmaya başlandı. Teknik özellikleri ve fiyatına ile ilgili kısımlara ise kısa süre içerisinde geçilecek.

Apple iPhone 7 Türkçe canlı yayın tanıtımı için tıklayınız

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖL 2017 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?