Aşk Kafe Erdem Nasıl Birisidir ve Nerelidir?

Sevenlerini ekrana kitleyen ve yepyeni aşklara yelken açtıran Aşk Kafe programı tüm hızıyla devam ediyor. Program yeni olmasına rağmen son zamanlarda oldukça tutuldu. Yarışmacıları ve sunucusuyla büyük bir ilgi çeken yeni programda birçok skandal aşklar yaşanıyor.

Aşk Kafe Erdem Nasıl Birisidir ve Nerelidir?
Aşk Kafe Erdem Nasıl Birisidir ve Nerelidir?Tahir Yavuz

Öncelikle Erdem 30 yaşında ve uzun bir süre duygusal bir ilişkisi olmamıştır. Gönlünün gerçek sahibini bulmayı beklemiş. hayatında ilk defa bir bayana çiçek aldığını ve bunu Naz için yaptığını belirtmişti. Naz ise Erdem'in yanına inerek onunla konuşma ve tanışma kararı aldı. Böylelikle ikili arasında bir ilişki başladı.

Aşk Kafe'de Neler Yaşanıyor?

Aşk Kafe'de yedi bayan kendilerine talip olarak gelen erkek adayların videolarını izleyerek o aday ile görüşüp görüşmeme kararı alıyorlar. Cevapları olumlu olan bayan adayları alt katta olan aşk kafeye inerek onunla tanışacak. Tanışma nteicesinde eğerki hoşlanırsa aday, onunla yemek yiyecek veya menüden seçtiği güzel bir seçimle yeni bir ilişkiye doğru yola çıkacak. Erkek adayın tanıtım videosunu izleyen gelin adaylarımızdan birisinin ismi okunuyor ve o kişi kafeye davet ediliyor. Bunlar gerçekleşirken birde erkek adayını beğenip ismi okunmayan gelin adaylarıda bulunuyor. Erkek adayımız talip olduğu gelin adayı kafeye indiği zaman onu neden seçtiğini ve nasıl biri olduğunu belirterek kendisi hakkında bilgiler veriyor. Karşısındaki gelin adayını etkilemeye çalışacak bu görüşme sonunda adayımız olumlu veya olumsuz fikrini söylerken öncesinde program sunucusu olan Kemal Doğulu erkek adayımıza bazı sorular iletiyor. Doğulu, seçiminin nedenini ve beklentilerini sorarak diğer gelin adaylarımıza erkek talip hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacak soruları adaylara iletiyor.

İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!