Gardırop Savaşları 22 Eylül

Gardırop Savaşları Perşembe gününün konsepti ''Sonbahar Düğünü'' olarak belirlendi. Yarışmacılar bu konseptin dışına çıkmadan günün en iyi kombinini yapmak için ter döktüler.

Gardırop Savaşları 22 Eylül
Gardırop Savaşları 22 Eylül

Gardırop Savaşları'nda heyecan dolu dakikalar devam ediyor. Yeni yeni gündeme oturmaya başlayan ve ilgi gören programın hayran kitleside gittikçe çoğalmaya başladı. Hafta içi hergün FOX'ta yayınlanan programda Cuma günleri haftanın finali yapılıyor.

Perşembe günün konsepti olarak ''Sonbahar Düğünü'' seçildi. Yarışmacılar kendilerine verilen 500Tl bütçe ile günün en iyi kombinin yapmak için kıyasıya mücadele ettiler. İki saat süre içerisinde bütçelerini aşmadan kombinlerini yapıp hemen ardından toplanma yerine gelecek ve Villa'ya geçecekler. Yarışmacılar, burada son olarak hazırlanıp makyajlarınıda yapıp jurilerin karşısına çıkacaklar.

22 Eylül perşembe günü Gardırop Savaşları yarışmacıları günün en iyi kombinini yapmaya çalıştılar. Bütün yarışmacılar birinci olacağına emin olduklarını belirttiler. Ayrıca büyük ödülü kapmak için çok heyecanlı olduklarınıda ifade ettiler. Perşembe günü jurinin karşısına çıkan beş yarışmacıyada puanları verildi. Günün birincisi olmayı Gizem ve Su haketti. Ayrıca Aycan 12, Sarina 8, Su 15, Kamer 12 ve son olarak Gizem'de 15 puan aldı. Yarın haftanın finali yapılacak ve büyük ödülü kimin kapacağı belli olacak. Ayrıca yarışmacılardan bir kişi programa veda edecek ve onun yerine yeni bir yarışmacı katılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor