REKLAM

Gardırop Savaşları 30 Eylül Final

Gardırop Savaşları heyecan dolu dakikaları ile Fox ekranlarında yer almaya devam ediyor. Kıyasıya mücadele ve rekabet içeren yarışmada 30 Eylül tarihinde final yaşandı. Finalde bir kişi yarışmaya veda etti. Önümüzdeki hafta ise programa yeni bir isim katılacak.

Gardırop Savaşları 30 Eylül Final
Gardırop Savaşları 30 Eylül FinalTahir Yavuz
REKLAM

Ekranın sevilen programları arasında yer alan Gardırop Savaşları'nda 30 Eylül Cuma günü haftanın finali yapıldı. Heyecanı dorukta olan ve eve yeni gelen Gizem B. hafta içi yarışmada diğer rakiplerine oranla güzel puanlar aldı ve evdeki rekabetin çok hızlı katıldı. Final öncesinde puan durumu olarak Aycan 50, Gizem B. 40, Su 34, Kamer 26, Gizem 39 puanlarına sahip oldular. Bu puan durumuna göre Kamer bu hafta eve veda edecek gibi duruyordu. Fakat final günlerinde 10 puan üzerinden verileceğini düşünüldüğünde her şeyin değişebileceğide göz önünde bulunduruldu. Haftanın finalinde konsept olarak Puantiye belirlendi. Yüksek puan verilmesinin avantajını kullanamak isteyen yarışmacılardan olan Kamer'in çok yüksek puanlar alarak evde kalmak için büyük çaba göstermeli ve istediğini elde etmeliydi.

Yarışmacılara verilen 500TL ile düdükler çalındı ve heyean dolu anlar başladı. Yarışmacılar belirlenen konseptin dışına çıkmadan günün en iyi konseptini hazırlayıp en yüksek puanı almayı hedeflediler. Rekabet dolu anlar yaşanan programda haftanın finaline gelindi. 30 Eylül Cuma günü Gardırop Savaşlalrı'nda haftanın finali yaşandı. Bir kişi evden ayrılırken önümüzdeki hafta yarışmaya yeni bir kişi katılacak.

Gardırop Savaşları 30 Eylül finalinde Aycan,  Gizem B., Su,  Kamer,  Gizem büyük bir heyecan ile jurilerin karşısınıa çıktılar ve puan aldılar.  Bu hafta Su ve Kamer eleme potasına girdi. Alınan puanlar sonucunda Su evde kalmayı başaran isim oldu. Final gününde ise yarışmadan ayrılan isim Kamer oldu.

REKLAM
REKLAM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?