Gardırop Savaşları'nda 14 Ekim Haftanın Finali

Ekranların sevilen yarışma programı olan Gardırop Savaşları'nda bir hafta sonu finali daha yapıldı. Dolu dolu geçen haftanın ardından mükemmel bir final yaşatan programda heyecan dolu anlar yaşandı.

Gardırop Savaşları'nda 14 Ekim Haftanın Finali
Gardırop Savaşları'nda 14 Ekim Haftanın Finali

Gardırop Savaşları'nda 14 Ekim Cuma günü bir hafta sonu finali daha yaşandı. Dolu dolu geçen bir haftanın ardından mükemmel bir final ile hafta tamamlandı. Herhafta olduğu gibi bu haftada yarışmaya bir kişi veda etti. Önümüzdeki hafta ise yeni bir yarışmacı programa katılacak.

İlginç bir hafta geçiren Gardırop Savaşları'na Pazartesi günü Esra yeni yarışmacı olarak katılmıştı. Bunun ardından yarışmacı Su ise affını istedi ve puanlama durumlarında karışıklık meydana geldi. Bu sıralar akıllara en çok gelen soru ise ''puanlama nasıl olacak?'' oldu. Juriler ise yeni oluşan duruma ayak uydurarak puanlamaları tamamladı. Final öncesi en yüksek puana Gizem sahip olurken sırasıyla Aycan ve Özden diğer yüksek puanlara sahip olan yarışmacılar oldu. En düşük puana ise Esra sahip oldu. Gizem 49 puanla liderliği yaşarken Esra 34 puan ile kritik bir durumda yer aldı.

Kendilerine verilen bütçe ile günün en iyi konseptini yapmaya çalışan yarışmacılar 14 Ekim Cuma günü finalinde oldukça ter döktüler. Finalden önce Aycan 45, Gizem 49, Esra 34, Özden 43 ve Meryem 6 puana sahipti. Bu hafta elenen isim ise Esra oldu. Bu hafta yarışmanın birincisi Gizem seçildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aysun     2016-10-14 Keşke gitmeseydin :(
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...