Gözüm Sende Alper Partner Seçimini Yaptı

Ekranların sevilen programları arasında yer alan Gözüm Sende tüm hızı ile devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanan programda oldukça heyecanlı dakikalar yaşanıyr. Sevenlerini ekrana kitleyen olaylar ile gündeme gelen programda Alper seçimini yaptı.

Gözüm Sende Alper Partner Seçimini Yaptı
Gözüm Sende Alper Partner Seçimini Yaptı

Gözüm Sende Alper ve annesi adayları tanımaya çalıştılar. Yayın içerisinde birbirinden renkli anlara şahit olduk bunların en büyük sebebi genelde Alper'in annesi oldu. Alper'in bir şey söylemeden hemen konuşması Alper yerine kararlar vermesine Alper fazla tepki göstermesede beden hareketlerinden biraz sinirlendiği anlaşılıyor.

Alper, Özlem ile görüşme sırasında Özlem'in annesi ile konuşan Emine hanım oğlum ile evlenmesine onay veriyomusunuz demesine Özlem hanımın annesi tabiki onay veriyorum ikisi birbirini severse benim için sorun olmaz yeterki onlar mutlu olsunlar dedi.Emine hanım özlem güzel yemek yaparmı benim oğlum yemeğe düşkündür güzel yemek yapması lazım temizlikten iyi anlaması lazım alper çok titiz agrasif dedi.Özlem hanımın annesi ise kızım yemek konusunda iyi bilmediği bir yemeğide bir kere gösterirseniz hemen yapar temizlik konusundada gayet eli yatkın ama ben bu zamana kadar kızıma pek iş yaptırmadım bu benim suçum ama her şeyi yapabiliyor dedi.Özlemin odasına emine hanım adeta bayıldı.Alper çok açık giyinirmisin demesine özlem hanım yerine göre ancak çok açık giyinen biri değilim dedi.alper özlemin evini sade güzel olması ancak bir dolabının dağınık olmasının biraz kötü olduğunu fakat çokta önemli olmadığını söyledi bunları derken emine hanımın sürekli alperin konuşmasına agrasiflik yapma agrafik olma oğlum diyerek alperin konuşmasına izin vermedi.

Alper kendisine talip olan Ayşenur'un işyerinde tanımaya çalışıyor.Alper hiç uzun bir ilişkin oldumu demesine ayşenur 2 yıl oldu fakat daha sonra ayrıldık ayrılma sebebi ise yalandı çünkü ben yalana tahammül edemem dedi,Alper birbirimizi tanımaya çalışıyor ben sorularımı sordum istersen sende şimdi sorabilirsin dedi ayşenur bunu üzerine evlenirsek düğünümüzn nasıl olmasını istersin dedi.Alper ise oynamayı seven birisiyim onun için açık alanda güzel bir düğün olmasını isterim dedi ve ayşenurda ortak bir yönümüz çıktı ayşenur bir soru daha sorarak senin çoraplarını yıkamasam olurmu dedi alper ise ben sporcuyum buna bir çözüm bulmamız lazım derken emine hanım tekrardan araya girerek benim oğlumun ayakları kokmaz çorapları kokmaz dedi ve alper tekrardan annesi emine hanımı anne çok detaya girmeyelim dedi.Ayşenur emine hanıma ben size ilk zamanlarda anne diyemesem sorun olurmu dedi bunun üzerine emine hanım ilk başlarda anne diyemezsen ilerde de demen çok zor olur diyemezsin ben demeni isterim ha annen ha ben diyerek cevap verdi.

Bütün yaşananlar ve olaylardan sonra Alper seçimini Özlem'den yana kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Beybisi     2016-10-19 Orda çalan şarkının adı ne
Ufuk koyun     2016-10-16 Alper kendini beğenmiş acaba senin evinde yatak odan nasıl sen ekranların yüz karasısın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...