O Ses Türkiye Yarışmacısı Gökçe'ye Juriler Hayran Kaldı

20 yaşında olan ve O Ses Türkiye yarışmasına katılan Gökçe, güçlü sesi ve zerafeti ile dört juri üyesinin ilgisinide üstüne çekti. Okyanus isimli şarkı ile herkesin dudaklarını uçuklatan Gökçe yarışmada iyi dereceler alacağını düşünüyor.

O Ses Türkiye Yarışmacısı Gökçe'ye Juriler Hayran Kaldı
O Ses Türkiye Yarışmacısı Gökçe'ye Juriler Hayran Kaldı Tahir Yavuz

O Ses Türkiye yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Büyük bir ilgi odağı haline gelen yarışma programını Acun Ilıcalı sunuyor. Güçlü Juri üyeleri ilede en çok izlenen yarışma programı arasında yer alıyor. Jurilerin arasında Gökhan ve Hakan kardeşler, Hadise, Murat Boz ve ekibin yeni üyesi olan Sibel Can yer alıyor.

Yarışmada juri üyelerinin sırtı yarışmacılara dönük oluyor. Sesini beğendikleri yarışmacılar için ise düğmeye basarak yüzlerini dönüyor ve kendi ekibinde yer alamsını istiyorlar. Yarışmacılara eğer bir kişiden fazla juri dönerse, yarışmacının istediği juriyi seçebilme hakkı oluyor. Juri üyelerinin belirli bir kotası bulunuyor ve bu kota dolduktan sonra diğer etaba geçilerek yarışmada seviye atlanıyor. Ses seçmeleri bittikten sonra jurilerin seçtiği yarışmacılar tekrar sahneye şarkıları ile çıkıyor ve eleme başlıyor. Sesi beğenilmeyen kişiler eleniyor ve yarışmanın final bölümüne doğru gidiliyor. Bu bölümde artık karar verme juri üyesinde değil burada artık oylama ile seyircilere bırakılıyor. Buradan yarı final ve final şeklinde yükselen O Ses Türkiye'de final bölümünde yarışmacılar iki şarkı söylüyor ve halkın oylamasına bırakılıyor.

Yarışmacılardan Gökçe ise söylediği şarkı ile bütün juri üyelerinin dikkatini üstüne çekmeyi başardı. Bir üst turlarda Gökçe tekrar yer alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?