Gardırop Savaşları 1 Kasım'da Konsept Blazer Ceket Oldu

Ekranların sevilen programı haline gelen Gardırop Savaşları tüm hızıyla devam etmektedir. Hafta içi hergün Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluşan programda kıyasıya mücadele ve çekişme yaşanmaktadır. Yarışmacılar birinci olmak için oldukça çaba sarf ediyorlar.

Gardırop Savaşları 1 Kasım'da Konsept Blazer Ceket Oldu
Gardırop Savaşları 1 Kasım'da Konsept Blazer Ceket Oldu

Gardırop Savaşları'nda 1 Kasım'da konsept Blazer Ceket oldu. yarışmacılar bu konsepte en iyi uyumu sağlamak ve en yüksek puanı almak için oldukça çaba sarf ettiler. Sadece konsept için çekişme yaşanmadı. Programda bugün bazı yarışmacılar ve juri üyeleri arasında da gergin anlar yaşandı.

Gardırop Savaşları'nın artık yeni saatinde Fox ekranlarında yayınlanacağını bildirildi. Önceleri öğle saatlerinde yayınlanan program reyting rekorları kırmayı başarmıştı. Fakat yeni saati 16:45 olunca eski kitleyi yakalayabilecekleri pekte düşünülmüyor. Programın yeni saatinde farklı kanallarda yayınlanan Zuhal Topal ve Esra Erol'un sunumunu gerçekleştirdiği evlenme programları ve Ne Giysem Yakışır programıda yayınlanıyor. Yarışmaya dönecek olursak 1 Kasım'da seçilen konsept Blazer Ceket oldu. yarışmacılar kendilerine ayrılan 500TL bütçe ile günün en iyi konseptini yapmaya çalıştılar. Kıyasıya mücadele verdiler ve oldukça ter döktüler. Bütün yarışmacılar kendinden emin bir şekilde yarışmaya odaklandılar. yarışmacılar kıyafetlerini belirledikten sonra ortak buluşma alanında toplanarak Villa'ya döndüler. Burada makyajlarını ve kıyafetlerini giyerek podyuma çıktılar. Jurilerinde oylaması ile puanlamalar belli oldu.

İşte Gardırop Savaşları 1 Kasım puan durumu;

Gizem 6, Aycan 8, Asena 8, Meryem 6, Özden 4 puan aldı. Jurilerinde ortak kararı ile günün birincisi Aycan ve Asena oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...