Poyraz Karayel 66.Bölümde Yaşanacaklar

Poyraz Karayel heyecanlı bir bölümle bu akşam ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde izleyiciyi sürprizler bekliyor. Poyraz'ın dönüşünün yankıları hala devam ediyor. İşte Poyraz Karayel yeni bölümde yaşanacaklar.

Poyraz Karayel 66.Bölümde Yaşanacaklar
Poyraz Karayel 66.Bölümde YaşanacaklarMuhammed Salar

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yine heyecan dolu dakikalara sahne olacak; Poyraz, Ayşegül’ü şok ederek gizli kimliğiyle Saygınerlerin evinde göreve başlamayı kabul eder. Ama bu gizli görevden Ayşegül kadar Bahri de hoşlanmaz. Poyraz’ın ondan bir şeyler sakladığından şüphelenen Bahri, Poyraz’ın neler çevirdiğini öğrenmeye karar verir. Zülfikar hastaneye kaldırılan Meltem’in sağlığıyla ilgili endişelidir. Meltem’i oradan kaçırmaya karar verir. Taşkafa ile bir kaçırma planı yapmaya başlarlar. Ama onları bir sürprizbeklemektedir.Poyraz, Girişim’le ilgili en önemli ipucu olan Gazeteci Taner’in peşine düşer. Fakat Taner’in peşindeki sadece Poyraz değildir... Üstelik Poyraz’ın Gazeteci Taner’in peşindeyken yolu hiç umulmadık bir anda hiç umulmadık biriyle kesişir. Bu sürpriz hem Poyraz’ı hem de Ayşegül’ü derinden sarsacaktır.

Poyraz Karayel yeni bölüm Poyraz Karayel yeni bölümde yaşananlar Poyraz Karayel 66.Bölüm Fragman Poyraz Karayel 66.Bölüm

www.yenikalem.com

İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!