İnteraktif Eğitimler

Bulunduğunuz şehirde almak istediğiniz eğitimleri veren kurum veya kuruluşlar olmadığında uzaktan eğitim veren Kariyer adam eğitim kurumu imdadınıza yetişiyor.

İnteraktif Eğitimler
İnteraktif Eğitimler Yeni Kalem

Bulunduğunuz şehirde almak istediğiniz eğitimleri veren kurum veya kuruluşlar olmadığında uzaktan eğitim veren Kariyer adam eğitim kurumu imdadınıza yetişiyor. Almak istediğiniz alanda ve mesleki, teknik alanda çok sayıda eğitimi uzaktan eğitim metodu ile sizlere sunan kariyer adam eğitim kurumu sektörün öncü kurumlarından biridir.

Teknoloji odaklı eğitimleri sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde sizlere sunan Kariyer adam, sizlerden aldığı geri bildirimler ile yeni konularda eğitimler düzenlemektedir. Bu amaç doğrultusunda Kariyer adam şikayet sistemini oluşturarak sizlerden geri bildirimler almaya başlamıştır. Öğrencilerinin önerilerine, fikirlerine açık bir eğitim kurumu olması sektörde farklı bir kimlik kazanmasını sağlamıştır.

Teknolojik Alt Yapı

Uzaktan eğitim sektöründe yer alan Kariyer adam 60 bin öğrenci kapasitesine sahip büyük bir eğitim kurumudur. Öğrencilerine daha kaliteli eğitim hizmeti vermek ve kesintisiz eğitimleri öğrencilerine sunmak için Avrupa kıtası ve Amerika’dan teknoloji şirketleri ile çalışmaktadır. Almış olduğu teknoloji hizmeti ile kaliteli bir alt yapı sistemine sahip olması aynı anda binlerce öğrenciye kaliteli eğitimler vermesini sağlamaktadır.

Kariyeradam bir yandan teknolojik alt yapı desteği alarak öğrencilerine eğitim hizmeti sunarken bir yandan da öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere ülkemizde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile işbirliği anlaşmaları yapmaktadır. Yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde kariyer basamaklarını birer birer tırmanmanıza yardımcı olan kariyer adam eğitim kurumu bir eğitim kurumundan daha fazlasıdır.

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi