REKLAM

Gardırop Savaşları 2 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşandı?

Gardırop Savaşları 2 Kasım 2016 Çarşamba Günü ''Plise Şıklığı'' Konseptine uygun olarak alışverişe çıkan yarışmacılar jürinin önüne geçmek için kelimenin tam anlamıyla yarıştılar. Hızlı bir şekilde eve dönen kızlar makyajlarını tamamlayarak jurimizin karşısına çıktılar ve bugünkü seçimlerinin kritiklerini yanlış yaptıkları yerler eleştirileri dinlediler.

Gardırop Savaşları 2 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşandı?
Gardırop Savaşları 2 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşandı?Muhammed Salar
REKLAM

Gardırop Savaşları için artık yeni saatinde yayınlanırken öğle kuşağında gösterdiği performans ile reyting listesinde yukarılarda olmayı başarmıştı. Gelinim Sensin programının yayından kaldırılmasıyla birlikte 16:45 de yayınlanmaya başlayan Gardırop Savaşları programının akşam kuşağında yerini koruması zor gibi görünüyor.

 

Fox Tv nin yaz sezonun sonlarına doğru yeni sezon yayına başladığı moda programında aynı saat diliminde kısmetse olur gibi fenomen bir program olması aynı formatta bulunan TV8 ekranlarında yer alan ne giysem yakışır ile birlikte sıkı bir rekabet olduğunu söyleyebiliriz bunun yanında yayın devam ederken başlayan SHOW TV de yayınlanan Gelin Evi programı başlıyor. Başarılı programımız böylesine zor rakiplerine rağmen kendi yayın saati içerisinde yukarılarda olmayı başarıyor umarız bu başarı her gün daha çok artarak devam eder.

Gardırop Savaşlarında bugünkü alışveriş ve konsept kombini ile birlikte podyuma çıkan yarışmacılarımız kendileri hakkında jürimizden eleştirileri ve övgüleri alarak bir dahaki podyuma çıkma süresince eksik olarak gördüğü seçimlerini düzeltemeye çalışacaklar. Gün sonunda Gardırop Savaşlar Yarışmacıların Aldıkları Puanlar Şu şekilde oldu.

Aycan 9 Gizem 5 Asena 6 Meryem 8 Özden 3

Jürimiz ortak kararla Günün birincisi ise Meryem oldu.

www.yenikalem.com

REKLAM
REKLAM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?