Gardırop Savaşları 3 Kasım Konsepti ''PAZAR ŞIKLIĞI'' 3 KASIM PERŞEMBE

Gardırop Savaşları 3 Kasım konsepti ''Pazar Şıklığı'' oldu. Pazar şıklığı konseptini en iyi taşıyan yarışmacımız en yüksek puana sahip olacak.Gardırop Savaşlarında bugünkü alışveriş ve konsept kombini ile birlikte podyuma çıkan yarışmacılarımız kendileri hakkında jürimizden eleştirileri ve övgüleri alarak bir dahaki podyuma çıkma süresince eksik olarak gördüğü seçimlerini düzeltemeye çalışacaklar.

Gardırop Savaşları 3 Kasım Konsepti ''PAZAR ŞIKLIĞI'' 3 KASIM PERŞEMBE
Gardırop Savaşları 3 Kasım Konsepti ''PAZAR ŞIKLIĞI'' 3 KASIM PERŞEMBE Muhammed Salar

Gardırop Savaşlarında bugünkü alışveriş ve konsept kombini ile birlikte podyuma çıkan yarışmacılarımız kendileri hakkında jürimizden eleştirileri ve övgüleri alarak bir dahaki podyuma çıkma süresince eksik olarak gördüğü seçimlerini düzeltemeye çalışacaklar.

Gardırop savaşları için artık yeni saatinde yayınlanırken öğle kuşağında gösterdiği performans ile reyting listesinde yukarılarda olmayı başarmıştı gelinim sensin programının yayından kaldırılması ile birlikte 16:45 de yayınlanmaya başlayan programın bu akşam kuşağında işi oldukça zor görünüyor.

 

Gün sonunda Gardırop Savaşlar Yarışmacıların Aldıkları Puanlar Şu şekilde oldu:

Aycan 9 Gizem 14 Asena 11 Meryem 7 Özden 10

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ebru     2016-11-04 Çook güzel bir yarışma çok beğenerek izliyorum. Ama saati değiştiği için izleyemiyoruz lütfen eski saatine dönsün
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'de destek bulamayınca Almanlara sattı
Türkiye'de destek bulamayınca Almanlara sattı
Netflix ve RTÜK'ten açıklama! Noktayı koydu
Netflix ve RTÜK'ten açıklama! Noktayı koydu