KARAVAN 3 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşandı? İşte Beklenenler

Karavan 3 Kasım Perşembe Günü yine rekabet var. İstanbul Maltepe'den yayınlanan programda haftanın finaline sadece 1 gün kaldı.Haftanın finaline doğru giderken Erkekler takımı, Kadınlar takımı arasındaki farklı azaltmaya çalışıyor.

KARAVAN 3 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşandı? İşte Beklenenler
KARAVAN 3 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşandı? İşte Beklenenler Muhammed Salar

Bugün erkelerde Behçet ekip şefliği yaptı ve tavuk dürüm yaparak satış yapmayı amaçlarken askıda dürüm olayı yaparak 5 tane askıda dürümü aç olanlara ikram etti. Kadınlar takımında ise Hüsniye hanım ekip liderliğini yaptı. Çiğköfte , Şerbet ve Ayran yapan Hüsniye hanımın Şerbetine ekip arkadaşları Tuz katarak ona muzip bir şaka yaptılar. smiley 

Günün sonunda hangi takımın ne kadarlık satış yaptığını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Atv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 5000 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.

Gün Sonunda Kadınlar Takımı 174 lira Erkekler Takımı 285 lira  satışı yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...