Elif 397.Bölümde Neler Olabilir ? Sizin İçin Özetledik.

Tüm kitlelere hitap eden Elif dizisinin 397.Bölümünde neler yaşanacak ? sizin için muhtemel olanları özetledik.Emiroğlu Ailesi maddi sıkıntılar içine giriyor.Aliye ailesi için bir çok yol denemiş olsada çiftliğin üzerindeki ipotek kararı onu çaresiz bırakmıştır. Diğer açıdan ailenin düşmanları ise kendi içerisinde savaşmaya başlar. Ümit’in Arzu’ya aşık olduğunun ortaya çıkması Serdar ile arasını açar. Serdar güvendiği adamını kaybetmekle kalmayıp yeni bir düşman kazanır. Düşmanlarının birbirine girmesi ise Emiroğlu ailesine daha büyük zararlar vermesine neden olur.

Elif 397.Bölümde Neler Olabilir ? Sizin İçin Özetledik.
Elif 397.Bölümde Neler Olabilir ? Sizin İçin Özetledik. Muhammed Salar

Tüm kitlelere hitap eden Elif dizisinin 397.Bölümünde neler yaşanacak ? sizin için muhtemel olanları özetledik.Emiroğlu Ailesi maddi sıkıntılar içine giriyor.Aliye ailesi için bir çok yol denemiş olsada çiftliğin üzerindeki ipotek kararı onu çaresiz bırakmıştır. Diğer açıdan  ailenin düşmanları ise kendi içerisinde savaşmaya başlar. Ümit’in Arzu’ya aşık olduğunun ortaya çıkması Serdar ile arasını açar.  Serdar güvendiği adamını kaybetmekle kalmayıp yeni bir düşman kazanır. Düşmanlarının birbirine girmesi ise Emiroğlu ailesine daha büyük zararlar vermesine neden olur.

Küçük bir kızın anne ve babasından ayrı geçen günlerini anlatan Elif’te mutlu sona gelinmiştir. Fakat bu sefer olaylar çok farklı yerlere varacaktır. Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü olan olaylar her şeyi mahfeder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını sonlanır. Bunun üzerine Emiroğlu ailesinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yola sürüklenecektir.

Kenan’ın ölümü Elif ve Melek’i nasıl etkiliyor? Kenan ve Tuğçe’nin ölümüne sebep olan Arzu bu durumda neler yapacak? Derinden sarsılan aile zengin ve serbest yaşamlarına devam edebilecek mi? Serdar kızının ölümünden sonra kendini nasıl toparlayacak? Selim Kenan’ın ölümüyle boşalan yeri doldurmayı başaracak mı?’ hepsi ve daha fazlasının ekrana taşınacağı Elif, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. 

Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de…

www.yenikalem.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor