Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Topuklu Seçimi

Uzun bir topuklu ayakkabı giyerek bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlamanın en belirgin yolunu atlayacağız ve çoğu kadının bilmeyeceği 3 ana noktaya odaklanacağız.

Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Topuklu Seçimi
Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Topuklu Seçimi	Yeni Kalem

Uzun bir topuklu ayakkabı giyerek bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlamanın en belirgin yolunu atlayacağız ve çoğu kadının bilmeyeceği 3 ana noktaya odaklanacağız. Renk, ayak tipi ve ayak bileği kayışlarının veya detaylarının hepsi bacaklarınızın ne kadar uzun göründüğü konusunda büyük bir rol oynayabilir. Uzun bacaklar çok çekici olabileceğinden, elinizden gelen her numarayı kullanmaya çalışın.

Ayakkabının Rengini Düşünün

Kıyafetinizin yeni bir renge geçişi her zaman, boyunuzun daha kısa görünmesine neden olabilecek görsel bir kesinti yaratır. Örneğin ayak bileklerinizi örten koyu mavi ayakkabılar giymek, bacağınızın daha kısa görünmesini sağlayacak bir ayak bileği görüntüsü oluşturacaktır. Ama mavi topuklu ayakkabı modelleri ne bayılıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Sadece onlarla giymek için uygun mavi çoraplar bulmaya çalışın, bu şekilde renk, ayak parmaklarınızdaki etek veya elbisenin başladığı yere kadar aynı olacaktır, bu da daha uzun bacakların yanılsamasını yaratmaya yardımcı olacaktır. Çorapsız ayakkabı giymeyi tercih ediyorsanız ten renginize yakın tonları tercih edin.

Sivri Uçlu Modeller Tercih Edin

Daha uzun bacakların görünüşünü oluşturmaya çalıştığınızdan, sivri uçlu bir ayakkabı kullanmanız gerekir. Yuvarlak veya kare uçlu ya da kısa topuklu ayakkabı kullanmaktan kaçının çünkü bu ne yazık ki tam tersi bir etkiye sahiptir ve bacaklarınızı olduğundan bile kısa gösterebilir.

Güzel Kayışlar Ve Detaylara Bakın

Ayak bileği boyunca uzanan kayışlardan ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Ayak bileği üzerinde yukarı doğru bir kesinti yaratır ve bacağınızın kesinlikle daha kısa görünmesini sağlarlar. Ayrıca, fiyonk gibi detaylar ayakkabının daha büyük görünmesine ve bacaklarınızın daha kısa görünmesine neden olacağından kaçınılmalıdır.

https://www.binbon.com/topuklu-ayakkabi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi