betgram betgram

Belgelendirme Süreçleri

Ürünlerinizin veya vermiş olduğunuz hizmetin ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlara göre olduğunu test eden ve size sertifika vererek bunu belgeleyen bir sertifika kuruluşu olarak üç aşamada da değerlendirme süreci sonunda sizlere kalite sertifikaları veriyoruz.

Belgelendirme Süreçleri
Belgelendirme Süreçleri Yeni Kalem

Ürünlerinizin veya vermiş olduğunuz hizmetin ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlara göre olduğunu test eden ve size sertifika vererek bunu belgeleyen bir sertifika kuruluşu olarak üç aşamada da değerlendirme süreci sonunda sizlere kalite sertifikaları veriyoruz. Başvuru yaptığınızdan andan itibaren ilk değerlendirme sürecine tabi tutuluyorsunuz. İlk değerlendirme sürecinde üretim yaptığınız sektör ile ilgili olarak standartların gerekliliklerini karşılayıp karşılamadığınıza bakıyoruz.

İlk değerlendirme süreci sonunda ilgili standartlara uygun olarak üretim yaptığınıza dair onay aldıktan sonra doküman hazırlık süreci başlıyor. Üretim veya hizmet kalitesi kadar standartlarda istenilen prosedürlerin uygulanıp uygulanmadığı, gerekli denetimlerin yapılıp yapılmadığı konularında incelemeler yapılır. Bu incelemeler sonucunda sizlere belge  verebilmek için üçüncü aşama olan belgelendirme sürecine geçilir.

Sertifikasyon İşlemleri

Üçüncü aşamaya geçtikten sonra sertifikasyon firması olarak eğer istenilen düzeltmeler varsa düzeltme işlemleri beklenir, düzeltme işlemleri yoksa markanıza ait olan kalite sertifikası hazırlanarak onaylı bir şekilde sizlere sunulur. Kalite sertifikası faaliyet gösterdiğiniz alanda sizden istenilen ulusal ve uluslararası standartları karşıladığınızı gösteren bir belge olduğu için hem ulusal alanda hem de uluslararası alanda kabul gören bir belgedir.

Tüm bu süreçler ve belgelendirme işlemleri yüksek teknolojik alt yapıya sahip profesyonel laboratuvar ortamında, standartlar ve uygulamaları konusunda alanlarında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle verdiğimiz kalite belgesi ulusal ve uluslararası alanda kabul gören bir belge olup bu belgeler ile yurt dışında rahatlıkla ürün veya hizmet satabilirsiniz.

https://www.turc.com.tr/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat