Gardırop Savaşları Finalde Neler Yaşandı (2 Aralık Cuma)

Ekranların en sevilen yarışma programları arasında yer alan Gardırop Savaşları'nda haftanın finalı yaşandı. Gardırop Savaşları haftanın finalinde yarışmacılar mücadeleyi bırakmadı ve birinci olabilmek için herşeyi yaptılar.

Gardırop Savaşları Finalde Neler Yaşandı (2 Aralık Cuma)
Gardırop Savaşları Finalde Neler Yaşandı (2 Aralık Cuma)

Gardırop Savaşları'nda bir hafta daha geride kaldı. Her hafta yarışmaya bir kişi veda ederken birde final birincisi seçiliyor. yarışmacıların bütün hafta topladığı puanlar değerlendiriliyor. Final günü olan Cuma günü ise yapılan son konseptler ile yarışmaya kimin veda edeceği ve yarışmada kimin birinci olacağı belirleniyor. Yarışmanın birincisine ise para ödülü veriliyor.

Gardırop Savaşları'nda 2 Aralık Cuma günü yeni bir finale merhaba denildi. Elde edilen bilgiler arasında yarışmaya yeni katılacak kişinin ismi yer almaktadır. Daha önce Zuhal Topal evlendirme programında yer alan ve Baha isimli bir kişi ile uzun bir ilişki yaşadıktan sonra ayrılan Naz'ın, önümüzdeki günlerde Gardırop Savaşları yarışmasında yer alacağı öğrenildi.

Finalde Neler Yaşandı

2 Aralık Cuma günü yayınlanan Gardırop Savaşları'nda final gününe özel ''Evdeki Parti'' konsepti uygun görüldü. Juri üyeleri yarışmacılara, ''Evdeki partiye gidecek olsanız nasıl giyinirsiniz?'' sorusunu iletti. Bunun üzerine yarışmacılar kendilerine verilen 500TL bütçe ile günün en şık konseptini yapmak için yarışa başladılar. Puanları düşük olan Aycan, Didem ve Esra ise ister istemez eleme korkusula ile yarışmaya başladılar. Geçtiğimiz haftalarda düşük puan alan yarışmacılar finalde oldukça ter döktüler.

Yarışmacıların final öncesi puan durumu şu şekilde; Aycan 40, Gizem 47, Fatma 42, Didem 38 ve Esra 36 puan.  Finalde ise yarışmacılardan Aycan 20, Gizem 25, Fatma 18, Didem 18 ve Esra 17 puan aldı. Böylelikle haftanın birincisi seçilen Gizem büyük ödülü kaparken Esra ise yarışmaya veda eden isim oldu.

Yarışmacılardan Esra'nın son günlerde konsept dışı giyiniş tarzı nedeniyle eleneceği daha önceden düşünülüyordu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor