Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet paketleri, Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava Dakika, Turkcell Bedava SMS, Turkcell Bedava İnternet nasıl yapılır, Turkcell Bedava İnternet veren paketler, Turkcell Bedava İnternet kazan

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017
Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017 başlıklı makalemizde sizlere Turkcell avantajlarından bahsedeceğim, Türkiyenin en büyük telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, milyonlarca üyeye sahiptir. Bu nedenle kullanıcılarına iyi hizmet ve avantajlı paketleri sunan da yine Turkcell'dir. Turkcell Bedava İnternet Paketi almak isteyenlere özel hazırladığımız bu içeriğimizde size paket detaylarını ve bu paketlere nasıl sahip olacağınızı anlatacağım. 

Turkcell Bedava İnternet ; Turkcell paketler içerisinde verilen GB'lar yeterli gelmiyorsa eğer, Turkcell'in ek hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin bu hususu dikkatlice dinlemeleri gerekmektedir. 

# Turkcell ek İnternet fiyatları;

- Haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi yalnızca 10 TL'dir. 

# Diğer Cepten İnternet Paket fiyatları:

- (ÜCRETSİZ) 20 MB internet paketini ücretsiz olarak aylık hattınıza tanımlayabiliyorsunuz,
- İstanbul Modern İnternet Paketi olarak sunulan 2 GB internet paketi Günlük / 2 TL'dir.
- Dergilikte geçerli sayılabilen 5 GB Data internet paketi Aylık 3 TL'dir.
- Yeni Sosyal İnternet Paketi dahilinde, 500 MB Twitter ve Facebook da kullanım hakkı, 20 MB ek İnternet kotası yalnızca 7 TL'dir.
- Faturalı Destek Ek Paketi olarak bilinen 2 GB İnternet paketi 10 TL karlığında alabilirsiniz.
- 5 GB İnternet Paketi kampanyasında geçerli 5 GB İnternet yalnızca  45 TL'dir. Süre sınırı yoktur, taki kotayı bitirene kadar.
- Aylık 2 GB İnternet Paketi; 50 TL'dir.
- 4 GB İnternet Paketi yine aylık olarak 60 TL ibi bir rakama tekabül ediyor.

Şimdi yukarıda bulunan paketler ücretli olarak size sunulan paketlerdir, birde bunların ücretsiz olarak sunulan hediye internet paketleri var. Bu durumda gayet sevinecek, mutlu olacaksınız. Turkcell hemen hemen her hafta boyunca hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 2017 Yılının başında iken yapmış olduğu zengin içerikli, geri ödeme seçeneği ise fakir olan bu paketler sayesinde İnternet keyfini doruklarda yaşıyorsunuz. 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri;

- BİP uygulamasını indirip kurulum gerçekleştirdikten sonra herhangi bir Turkcell GNÇ kanallarına girerek abone olun. Ardından Hiç Bir Şey Yapmadığınızı gösteren bir resim çekin kanala yükleyin ardından 2 GB İnterneti kapın. 

- Hattınız Kapınıza gelsin ister misiniz sloganı ile Turkcell yeni bir hizmeti ayağınıza getirerek yanında Bedava 8 GB İnternet Paketini hediye ediyor. 

- Genç Numara Taşıma Kampanyası, Hemen numaranı üniversite kampüslerinde ki Younth Store GNÇTRKCLL noktalarına giderek Turcell'i ol 4 ay boyunca 8 GB İnternet paketini hattına tanımla, 4 ay boyunca her ay 2 GB olarak kullan. 


Şimdilik Turkcell Bedava İnternet Paketleri bu kadar, yanında ücretle satın alabileceğiniz tarifeleri de yazdık. Her gelen paketi ve avantajlı tarifleri buradan güncelleyeceğiz. 

Yenikalem.com | Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?