Gaziantep Saldırı Anı Kamerada

Gaziantep'de hainler Emniyet müdürlüğüne saldırı düzenlemek istedi. Fakat polislerimiz buna izin vermeyerek teröristleri etkisiz hale getirdi. Saldırı ile ilgili ilk görüntüler ise yayınlandı. Detaylar haberimizde...

Gaziantep Saldırı Anı Kamerada
Gaziantep Saldırı Anı Kamerada Tahir Yavuz

Gaziantep bugün şok bir saldırıdan kahraman polislerimiz sayesinde kurtuldu. Gaziantep Emniyetine saldırı düzenlemek isteyen iki hainden birini polislerimiz etkisiz hale getirdi.hainlerden birini öldürerek etkisiz hale getiren polislerimiz diğer teröristide fazla geçemeden yakaladı. Emniyetin bulunduğu bölgeden yaklaşık iki dakika çatışma sesleri duyuldu. 

'' CANLI BOMBA UYARISI ''

Saldırı sonrasında canlı bomba olabileceği tehlikesi nedeni ile polis ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. Emniyet müdürlüğüne saldıran iki teröristin birinin öle geçirlmesinden sonra canlı bomba olabileceği tehlikesi ile polis ekipleri emniyet müdürlüğü çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Sinyal kesiciler hemen olay yerine getirildi. 

'' KAÇAN TERÖRİST YAKALANDI ''

Emniyet mdürülüğüne saldırı düzenleyen teröristlerden kaçan terörist fazla geçmeden sağ olarak ele geçirildi. 

'' VALİLİKTEN AÇIKLAMA ''

Valilikten yapılan açıklamaya göre saldırı saat 15:15 sıralarında iki terörist tarafından gerçekleştirildi. Teröristlerden biri olay yerinde etkisiz hale getirildi. Olayda bir polisimizde hafif bir şekilde yaralandı.

'' OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER ''

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?