Ölene Kadar 1. Bölüm İzle

ATV ekranlarının yeni sevilen dizisi Ölene Kadar ilk bölümü ile izleyenleri hayran bıraktı. Ölene Kadar perşembe günün reyting rekorunu kırarak zirveye oturdu.

Ölene Kadar 1. Bölüm İzle
Ölene Kadar 1. Bölüm İzle

ATV ekranlarının yeni dizisi olan Ölene Kadar, baş rollerini de Engin Akyürek ( Dağhan ) ve Fahriye Sevcan ( Selvi ) 'ın canlandırdığı dizimiz başlangıç bölümü olan 1. bölüm ile izleyenleri mest etti. Dizinin hikayesi şöyledir;

Dağhan henüz okuyup doktorluk diploması için eğitim görüyordur. Aynı zamanda bir de sevgilisi vardır, sevgilisinden baba olacağını duyan Dağhan evlenmek ister. Kızın babası zengindir ve bu ilişkiye karşı çıkar. Olayler gelişirken Dağhana bir komplo kurulup onu mahkum ederler. Mahkum edilirken Selvi o zamanlar küçük biriydi. Yalancı şahitlik ederek onu müebbet yemesine neden olur. O zamanlar Selvi o hırs ile avukat olmak için okur ve olur. Ardından sırf şahitliği yüzünden müebbete çarptırılan Dağhanı kurtarmak için işe koyulur.

Günlerce, Aylarca delil arar ve bulur. Davayı tekrar açarak Dağhanın suçsuz olduğunu kanıtlayarak özgürlüğüne kavuşturur. Mahkeme salolunun da ki o sahne inanın beni bile ağlattı. 

Dağhan o şahit'in Selvi olduğunu bilmez, Selvi ise bu iş bitti der ama Dağhan bu iş bitmedi diyerek o şahidi bulacağını söyler. O anda göz göze gelirler ve 1. bölüm sonlanmış olur. Ölene kadar 1. Bölüm izlemek isteyenler ATV kanalının resmi web sitesine giriş yaparak diziler kısmında Ölene Kadar seçeneğini kullanarak tam bölümünü izleyebilirler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor