Son Dakika Hülya Sancaklı İntihar Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı eşinin intihar haberi ile şok oldu. Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı tabanca ile kendini vurdu. Detaylar haberimizde...

Son Dakika Hülya Sancaklı İntihar Etti
Son Dakika Hülya Sancaklı İntihar Etti

Eski futbolcu ve Milliyeti Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili olan Saffet Sancaklı aldığı haber ile şok oldu. Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı akşam saatlerinde İstanbul'da bulunan evlerinde tabanca ile kendini vurarak intihar girişiminde bulundu. Saffet Sancaklı haberi mecliste aldı. Olay akşam saatlerinde İstanbul Büyükçemece'de bulunan evlerinde gerçekleşti. Hülya Sancaklı odasında kendini vurdu. Silah sesini duyan yakınları ise hemen odaya geldi. Hülya Sancaklı'yı o durumda gören yakınları hemen ambulansa haber verdiler. Hülya Sancaklı olay yerine gelen ambulans ile hastahaneye kaldırıldı. 

#SAFFET SANCAKALI İSTANBUL' A GELDİ

Olayı haber alan Saffet Sancaklı ise apar topar İstanbul'a geldi. İstanbul'a gelirken uçak bileti bulamayan Saffet Sancaklı'ya başbabakan Binali YILDIRIM kendi uçağını verdi. Saffet Sancaklı Başbakan Binali Yıldırım'ın uçağı ile İstanbul'a geldi ve eşi Hülya Sancaklı'nın bulunduğu hastahaneye koştu. 

#HASTAHANEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Hülya Sancaklı'nın tabanca ile kendini vurmasından sonra kaldırıldığı hastahaneden ilk açıklama geldi. Yapılan açıklamada Hülya Sancaklı'nın yoğum bakım ünitesinde tedavi altına alındığı ve durmunun ağır olduğu söylenildi. Yapılan açıklamalarda kurşunun sağ beyin tarafından girdiği açıklandı. 

#GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Saffet Sancaklı'yı arayan başbakan Binali Yıldırım geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca meclisten de gemiş olsun mesajları Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı devlet Bahçeli aracılığı ile Saffet Sancaklı'ya iletildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor