18 Ocak Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Mağazaların indirimli ürün katalogları yayınlanmaya başladı. Bim, A101 ve Şok gibi mağazaların belirli günlerde indirimli olarak sattıkları aktüel ürünler tüketici tarafından dikkat çekiyor. Bu mağazalardan Şok Aktüel ürünleri ise haberimizde...

18 Ocak Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı
18 Ocak Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

A101, Bim ve Şok gibi mağazalar belirli günlerde yaptıkları indirimler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Her hafta yapılan indirimler tüketicilerin dikkatini çekiyor. Bu ürünler normal fiyatının çok altına satılıyor. Bu mağazalardan biri olan ŞOK da 18 Ocak Aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. 18 Ocak'ta Şok mağzasında ilgi çekici ürünler indirimli olaraks atışa sunulacak. Aktüel ürünler arasında elektronikten temizliğe çeşit çeşit ürüğnler yer alıyor. Bu ürünlerde sunulan fiyatlar tüketicileri mutlu edecek gibi duruyor. Şok mağazasının yayınladığı dört sayfalık indirimli ürün kataloğunda en çok dikkat çeken ürün ise Vestel marka tablet oldu. Vestel V Tab 7 lite 3 tablet Şok mağazasında 18 Ocak tarihinde 189 liradan satışa sunulacak. Fiyatı gayet uygun olan Vestel tabletin Şok mağazalarında yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Vestel tabletin yanında bir çok üründe 18 Ocak tarihinde Şok mağazalarında indirime girecek.

#18 OCAK ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ 

18 Ocak tarihinde Şok mağazalarında bir çok ürün indirimli olarak satılacak. Yiyecek, elektronik ve temizlik ürünleri normal fiyatının altında olduğu için ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. İnidirime girecek ürünler listesi ise şöyle ;

Şok mağazalarında 18 Ocak tarihinde 25 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerinizde Vernel max üçlü 20.90 Tük lirası yerine sadece 13 Türk lirasına satın alabilirsiniz.

1,25 litre 3 adet yudum ayçiçek yağı ve 1 adet kızartma ustasının bulunduğu paket ise 26,95 Türk Lirasına satışa sunulacak. 

18 Ocak'ta Şok mağazasına Kumtel mini fırında geliyor. Üstelik Kumtel mini fırın sadece 99 Tük lirası ve kredi kartına 6 taksit imkanı ile Şok mazağalarında satışa sunulacak.

Şok mazağalarına 18 ocak tarihinde bir çok GoKidy ürünüde indirimli oalrak gelecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?