Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Erdal Beşikçioğlu Tekrar Ekranlarda

Başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara dönüyor. Erdal Beşikçioğlu Kanal D ekranlarında çok yakında yayınlanmaya başlayacak olan Adı Efsane dizisinde başrol oyuncusu olarak rol alacak...

Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Erdal Beşikçioğlu Tekrar Ekranlarda
Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Erdal Beşikçioğlu Tekrar Ekranlarda

Polisiye filmler ile ekranalrda görmeye alıştığımız Erdal Beşikçioğlu uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Erdal Beşikçioğlu'nun hayranlarının merakla beklediği haber ise Kanal D'den geldi. Kanal D 'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi ile Erdal Beşikçioğlu terar ekranlara dönüyor.  Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizisinde Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer ile başrolü paylaşıyor. Fakat Erdal Beşikçioğlu bu sefer alıştığımızın dışında bir rol sergileyecek. Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizisinde bir basketbol hocasını canlandıracak. 

#HERKES BİR ŞANSI HAK EDER

Erdal Beşikçioğlu'nun canlandırdığı Tarık Aksoy karakteri önceden efsane bir basketbolcuydu. Fakat ağır bir kaza geçirir ve basketbol hayatı sona erer. Tarık basketbol hayatının ardından her şeyini kaybetmeye başlar. Eşinden ayrılan Tarık Aksoy en acı darbeyi ise çocuklarının velayetini kaybedince yaşar. Bunalr Tarık'ı hayattan soğutmuştur. Bu kötü günleri yaşayan Tarık Aksoy'un karşısına mükemmel bir fırsat çıkmıştır. Bu fırsat belki kaybettiklerini özellikle çocuklarını geri kazanmasını sağlama umudunu getirmiştir. tarık Aksoy bir okulun basketbol takıma koç oalrak göreve getirlişmiştir. Tarık Aksoy için macera başlamıştır. 

#DİZİDE SÜRPRİZ İSİM KEREM TUNÇERİ

Dizinin fragmanlarında birde sürpriz isim dikkat çekiyor. Bu isim ünlü basketbolcu Keren Tunçeri. Fakat Kerem Tunçeri misafir oyuncumu yoksa oyuncu kadrosunda mı yer alıyor bilinmiyor. 

Dizi Erdal Beşikçioğlu hayranları tarafından yopun ilgi göreceğe benziyor. Fragmanlara bakılırsa Erdal Beşikçioğlu'nun dizide hep ön planda olması bekleniyor. Kanal D'nin dizileri hep kaliteli olmuştur bu dizide kaliteli bir dizi gibi görünüyor. Dizinin ilk bölümünü merakla bekliyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'de destek bulamayınca Almanlara sattı
Türkiye'de destek bulamayınca Almanlara sattı
Netflix ve RTÜK'ten açıklama! Noktayı koydu
Netflix ve RTÜK'ten açıklama! Noktayı koydu