Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Hafta Neden Çıkmadı İşte Cevabı

EDHO bu 3 haftadır yayında yok, yayında olmayışı bir çok soruları akla getiriyor. Acaba Final mi yaptı ? Acaba sorun mu var neden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta çıkmadı işte cevabı !

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Hafta Neden Çıkmadı İşte Cevabı
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Hafta Neden Çıkmadı İşte Cevabı Serkan ALAZ

ATV'nin sevilen dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yaklaşık 3 haftadır yayında yok, yine 17 ocak salı günü de ekranlarda göremeyeceğimiz #EHDO akıllara sorular getiriyor. Acaba dizi final mi yaptı ve başka bir şey mi var bunu soranlara derlemeler yaparak cevap olacağız. 

Dizi yapımcılarının remi bir açıklama yapmamış olması ve başrol karakterleri olan Oktay Kaynarca, Deniz Çakır da sosyal medya hesaplarından gelen yoğun istek üzerine açıklama gereği duydular. 

Oktay Kaynarca'nın Sosyal medyada yapmış olduğu açıklama şu şekilde; '' Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor, tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO'cular. Her sene sezon ortası yani ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani iki yada üç hafta ara verilir. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölüm çekimleri tam hızıyla devam ediyor.'' Vurgusunu kullandı.

Deniz Çakır ise çarpıcı bir açıklama yaptı işte o açıklama detayı; ''Güzel izleyiciler dizi neden yok diye sitem sözler içindesiniz, ama bu kanal ve yöneticiler arasındaki bir durum ve karar. Her sene süresi değişsede olan bir şey. Biz oyuncular söz sahibi değiliz ama siz hep bize sitem ediyorsunuz. Etmeyin çünkü kıymet veriyoruz size, çünkü hayat öğretiyor ki; Yargılamak kötü, sitem yorucu bir şey. Ne yapalım artık 2 hafta ayrı düştük tek derdimiz bu olsun. Tez zamanda yeni bölümde buluşmak dileği ile sevgilerimle'' olarak mesajını verdi.

Biz burada anlıyoruz ki Yapımcı ve yayıncı kuruluşları arasında bir bütçe sorunu var. Bu sorun çözüldüğünde ki 24 ocakta Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi ile yeniden kavuşuyoruz. Kimse Acaba final mi yaptı, daha bir çok soruyu artık kafasından silsin. EDHO Türkiyede en çok izlenen dizidir. 
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor