Dr. Armin Müştak Ankara

Ankara’da hizmet veren Dr. Armin Müştak, kalıcı makyaj, mezoterapi, medikal cilt bakımı, dolgu, botoks, derma-toloji gibi alanlarda verdiği hizmetler ile adından sıkça söz ettirmeye başladı

Dr. Armin Müştak Ankara
Dr. Armin Müştak Ankara Serkan ALAZ

Ankara’da hizmet veren Dr. Armin Müştak, kalıcı makyaj, mezoterapi, medikal cilt bakımı, dolgu, botoks, derma-toloji gibi alanlarda verdiği hizmetler ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Tebriz Tıp Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Armin Müştak, Ankara Üniversitesi Dermatoloji bölümünde ihtisas dönemi içeri-sinde eğitim aldığı programlar arasında Dermatoskopi ve Dermatokozmetoloji alanlarında eğitim alarak, derma-toloji alanındaki bilgi, beceri ve deneyimlerini artırdı.

Dermatoloji Ankara’da son yıllarda önemli bir yer almaya başladı. Sedef hastalığı, siğil, ayak mantarı, egzama gibi hastalıkların yanı sıra et benleri, siyah benler, gözenekler, akne gibi durumlara karşı da tedavi çözümü sunan Dr. Armin Müştak, alanında yaptığı başarılı operasyonlar ile hastalarını mutlu etmeyi başarıyor.

Son dönemlerde Kalıcı makyaj Ankara’da sık tercih edilen bir uygulama olmaya başladı. Sanatçıların ve ünlülerin olduğu kadar artık tüm bayanların da ilgisini çeken kalıcı makyaj, tek kullanımlık iğne vasıtasıyla natürel ve mi-neral içerik barındıran boya vasıtasıyla derinin altına yerleştirilerek gerçekleştiriliyor. Günlük makyaj için harca-nan sürenin azaltılması amacıyla yapılan bu işlem, kaş, göz çizgisi veya dudaklarda, kirpiklerin diplerine kirle daha gür ve doğal görünmesi amacıyla cilt rengi ile uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir.

Kalıcı makyajın en büyük faydalarından bir tanesi ise, her gün olan makyaj tazeleme ya da yenileme gibi işlemlere karşı hem harcanan zaman bakımından, hem de sürekli olarak harcanan makyaj malzemesi parası bakımından katkı sağlaması. Görünüşüne önem veren bayanların vazgeçilmezleri listesinde olan kalıcı makyaj uygulaması, alanında kendini kanıtlamış bir doktor olan Dr. Armin Müştak tarafından steril ortamlarda, profesyonel bilgi bi-rikimi ve tecrübe eşliğinde gerçekleştiriliyor.

Yaptığı başarılı operasyonlar ile Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin her yerinde adından sık söz ettirmeye başlayan Dr. Armin Müştak’ın muayenesi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, kliniğinde insan sağlığına zararlı hiçbir uygulamaya yer vermiyor. Cilt güzelliğini sağlıklı yöntemler ile korumak isteyenlerin ve tabir yerindeyse ciltlerine sihirli bir dokunuş yaptırmak isteyenlerin tercih ettiği başarılı dermokozmetik uygulamaları ile kendini kanıtlamış olan Dr. Armin Müştak’ın muayenesi Ankara’nın Çankaya semtinde yer alıyor. Siz de (0312) 441 82 44 telefon numarasından Dr. Armin Müştak’ın muayenesini arayarak randevunuzu alabilir, sağlıklı ve bakımlı bir cilde ka-vuşmak için en önemli adımı atabilirsiniz.

Web sitesi: www.arminmustak.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor