Vine'ın Mutsuz Sonu

Bir süre önce popüler olarak kullanılan ve hemen hemen herkesin bildiği sosyal platform Vine mutsuz son ile bitti. Vine artık yok. Detaylar haberimizde..

Vine'ın Mutsuz Sonu
Vine'ın Mutsuz Sonu

Kısa sürede büyüyen ve herkesin kullandığı bir sosyal platform haline gelen Vine için acı son resmen dün akşam yaşandı. Kısa video paylaşımları ve paylaşılan videoların komikliği ilgi çekiciliği ile Türkiye ve Dünya'da kısa sürede yayılan Vine ne yazıkkı son zamanlarda bekleneni vermedi. Vine 25 dilde destek veriyordu ama bu Vine'nın beklenen sondan kurtulmasına yardımncı olamadı. Bu sonu birazda Scorp uygulaması geitirdi sanki. Scorp vine'dan daha çok yaygınlaştı gibi sanki.

#twitter satın almıştı

Vine uygulamasını interneti aktif kullanan herkes biliyordur. Çeşitli komik ve ilgi çekici videoların paylaşıldığı platform kısa sürede 200 Milyona yaklaşık kullanıcıya sahip olmuştu. Twitter da bu uygulamayı büyük bir umutla satın almıştı. Fakat bu satın alma Vine'ın kötü gidişatına engel olmadı. Vine bekleneni veremeyince sonunun gelemesinden kurtulamadı. Vine dün akşam resmen kapatıldı. Artık Vine uygulaması diye birşey kalmadı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...