Koray Avcı Ankara Konseri

Tüm Türkiye'de sevilen Koray Avcı Ankara'lı hayranları ile buluşuyor. Koray Avcı Ankara Jolly Joker sahnesinde 28 Ocakta sahne alacak.

Koray Avcı Ankara Konseri
Koray Avcı Ankara Konseri

Koray Avcı Ankaralı hayranları ile buluşuyor. Koray Avcı kısa sürede milyonlarca hayran kitlesine ulaştı. Yurt dılı ve yurt içinde verdiği konserler ile kendinden sıkça söz ettiren Koray Avcı konserlerinde gösterdiği sahne performansı ile de adından sıkça söz ettiriyor. Sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren Koray Avcı konserlerine tüm hızı ile devam ediyor. 

#28 ocakta ankara'da

Koray Avcı 28 Ocak'ta ise Ankaralı sevenleri ile buluşacak. Ankara Jolly joker sahnesinde 28 Ocak'ta Ankaralı sevenleri ile buluşacak Koray Avcı için biletlere yoğun ilgi var. Koray Avcı yorumladığı şarkılar ile dinleyicilerine keyifli dakikalar sunuyor. Ankara'da da bir çok seveni bulunan Koray Avcı sonunda beklenen sahneyi Ankara Jolly Joker'de alıyor.

#bilet fiyatları

Koray Avcı'yı Ankara Jolly Joker sahnesinde dinlemek isteyenler için biletler biletix'de. Bilet Fiyatları ise Normal 56,60 Tük Lirası , Vip 113 Türk Lirası, Sahne önü ise 169.50 Türk Lirası olarak belirlenmiş. Kosnere ise ilgi yoğun eğer Koray Avcı kosnerine gitmek istiyorsanız biletlerinizi şimdiden alın..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...