Ölene Kadar 2. Bölüm izle ( Yeni Bölüm )

Ölene kadar 2. bölüm 19.02.2017 perşembe günü yayınlandı, ATV ekranlarında kaçıranlar için hazırladığımız bölümü keyifle izlemenizi istedik.

Ölene Kadar 2. Bölüm izle ( Yeni Bölüm )
Ölene Kadar 2. Bölüm izle ( Yeni Bölüm )

ATV'nin yeni sevilen dizisi Ölene Kadar 2. bölümünde izleyici kitlesini ekranlara kitledi. Yalnız ATV ekranlarında kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 2. bölümünü tekrardan sizlere paylaşmak istedik. Ölene Kadar'da 2. Bölümde nelerin yaşandığını biraz özet geçelim ve ardından 2. bölümü izlenmeniz için zamanın seyrine bırakalım. 

2. Bölüm de Dağhan yine rahat durmayarak onu 11 yıla mahkum eden yalancı şahidi bulmak ister. Hapishanede  tanıştığı birinin yanına giderek ondan yardım ister. Kendisi sahte kimlik ve polis merkezinde birde yardımcı olsun diye birini ayarlar. Dağhan işe koyulur ve arşive girer, dosyayı bulduğunda karısına çıkan sonuç dağhanı yıkar. Şahit dosyasının yırdıldığını görür ve ardından yakalanır. 

Avukat selvi onu kurtarmak için işe koyulur ve kurtarır.

Dağhan'ın başını belaya koymaması için ona gerçekleri gösterir, gerçekler dediğimiz ise ailesinin dağhandan sakladığı iş mevzusudur. Okuyor diye bildiği kız kardeşi, okul kantininde çalışır ve selvi onu gösterir. Annesinin ve babasının durumunu da anlatır. 


Dağhan iş aramak için yola koyulur ama geçmişteki izler ona engel olur. Herkes ondan kaçar, dağhan karar vererek hapishanedeki adamın yanına giderek iş ister, oda kabul eder.

Daha çok güzel gelişmeler olur, Selvi ile Dağhan'nın yakınlaşması gibi bunları da anlatmak yerine izlemeniz daha doğru olur. Buyurun keyifle izleyin 2. bölümü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat