Isparta'da Gelinine Tecavüz Eden Adama 27 Yıl Hapis

Isparta'da yaşanan gelinine tecavüz olayına 27 yıl hapis cezası kararı verildi. İğrenç bir olaya imza atan kayın baba gelini ile zorla ilişkiye girdi ve 27 yıl hapse mahkum edildi. Detaylar haberimizde...

Isparta'da Gelinine Tecavüz Eden Adama 27 Yıl Hapis
Isparta'da Gelinine Tecavüz Eden Adama 27 Yıl Hapis

Isparta'da 56 yaşındaki kayın peder iğrenç br olaya imza attı. 56 yaşındaki adam gelinini ilişki için zorladı ve tecavüz etti. Olay Isparta'nın Gelendost ilçesinde yaşandı. 35 yaşındaki gelinine zorla tecavüz eden 56 yaşındaki Hasan Hüseyin Sel'i mahkeme tarafından hak ettiği ceza verildi. Hasan Hüseyin Sel bu iğrenç olay sonra ıakrıldığı mahkeme tarafından 27 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

#başkaları ile ilişkiyede zorladı

Yaptığı iğrençliğin yaşında 35 yaşındaki gelinin başkaları ile de ilişkiye zorlayan 56 yaşındaki Hasan Hüseyin Sel gelinine 8 yıldan beri şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Zihinsel engelli gelini K.S. polis merkezine gidip 56 yaşındaki Hasan Hüseyin Sel hakkında şikayetçi oldu. K.S. polis ekiplerine ifadesinde şiddetin sebebinin kayın pederinin zorla ilişkiye girmek istemesi olarak söyledi. İfade sonrasında konu Yalvaç Cumhuriyet Başsavcılığına götürüldü. Savcılıkta ifade veren 35 yaşındaki gelin burada da aynı şeyleri anlatınca konu hakkında soruşturma başlatıldı.

#çocuklardan biri başkasının çıktı

Savcılığın başlattığı soruşturma kapsamında yapılan araştırmalarda şok bir oaly yaşandı. İki çocuk annesi olan K.S. 'nin çocuklarından birinin DNA sı K.S. nin evli olduğu kişi ile uyuşmadı. Bunun üzerine ilişkiye girdikleri iddia edilen 63 yaşındaki İ.T. ve yine 63 yaşıdnaki M.A. ile birlikte 5 şüpheliden DNA örnekleri alındı. YApılan testler sonucu ise çocuğun DNA sı M.A. ile uyuştu. Bu sonuçların ardıdnan Kayınbaba ve beraberinde 4 kişi hakkında cinsel saldırı ve fuhuşa aracılık etmek suçundan dava açıldı.

#mahkeme sonuçlandı

Yalvaç ağır ceza mahkemesinde görülen dava ise sonuçlandı. Duruşmada 35 yalıdnaki K.S. kayın babasını göstererek bu adam benim yuvamı dağıttı. Bu adam beni yine satacak ben o eve birdaha dönmem dedi. Hasan Hüseyin Sanık hakkında cezası açıklanmadan son sözü soruldu. Hasan Hüseyin Sel son sözünde suçlamaları redetti. Fakat mahkeme HAsan Hüseyin Sel ve beraberindekilere hakettiği cezaları verdi. Kayın baba Hasan Hüseyin Sel 27 ay 1 yıl ceza alırken  birde günlüğü 20 TL den 22 Bin 500 Türk Lirası para cezasına çarptırıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor