betgram kalebet

Lazer Cihazı Kiralama

Epilasyon son yıllarda kozmetik sektöründe oldukça revaçta olan bir uygulamadır. Kadın ve erkeklerin oldukça sık tercih ettiği lazer ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkündür.

Lazer Cihazı Kiralama
Lazer Cihazı Kiralama Yeni Kalem

Epilasyon son yıllarda kozmetik sektöründe oldukça revaçta olan bir uygulamadır. Kadın ve erkeklerin oldukça sık tercih ettiği lazer ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkündür. Doktor muayenehaneleri, tıp merkezleri, hastane ve özel poliklinikler epilasyon uygulaması ile hizmet vermektedir. STS Lazer Ltd, bu merkezlerdeki cihazları 12 ay kiralayarak hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Kiralık lazer cihazları sarfsız olduğundan kira bedeli dışında hiçbir maliyeti olmaz. Son yıllarda en çok tercih edilen Buz lazer ile fark yaratabilir, lazer epilasyonda beklediğiniz müşteri portföyünü bu cihaz sayesinde oluşturabilirsiniz. Buz Lazer cihazı kiralamaya karar verdiğinizde, çalışmalar sonucunda kiralama işlemi tamamlandığı andan itibaren yıllık 1,5 milyon ziyaretçisi olan sitemizde klinik bilgilerinizi de ücretsiz olarak yayınlayarak çalışmalarınıza destek veriyor oluruz. Marka gücünü her kiralama yapan müşterimize sunuyor, buz lazer yaptırmak isteyenlere iletişim bilgilerinizi paylaşarak kolay ulaşılabilirliği de sağlıyoruz.

 

Soprano lazer cihazları sizlere distribütör güvencesiyle verilmektedir. Kiralama işlemleri, marka güvenilirliği reklam desteği ile bu sektörde yeni iş kurmak isteyenler ya da bünyesine kozmetik uygulamaları katmak isteyen işletmeler kiralık lazer cihazları ile epilasyon hizmeti verebilirler. Önemle belirtmeliyiz ki piyasada adımızı, markamızı kullanarak kiralama hizmeti yaptığını söyleyen onlarca firma/şahıs bulunmaktadır. Ancak 2015 yılında marka tescili aldığımız Buz Lazer distribütörlüğünü yaptığımız Soprano marka cihazlara uygulanmaktadır. Bu sebeple kiralama için karar verdiğinizde çok dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Ne yazık ki her sektörde, üründe, markada taklit ya da yetkisi olmayan kişiler hizmet vererek kullanıcıları kandırmaktadır. Bu sebeple çok dikkatli davranılması gerektiğini unutmamalıyız.

Orijinal Buz Lazer cihazı en az 12 ay süre ile kiralanmaktadır, bunun üzerinde dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz ancak 12 aydan kısa sürede kiralama hizmeti bulunmamaktadır. Kiralama sonrasında ekibimiz size destek veriyor olacaktır. Konusunda uzman eğitmenler, uzman doktorlar ekibimizde olup tüm müşterilerimize kullanım eğitimi vermekte ve destek sağlamaktadır. İsterseniz sertifika da düzenleyerek hizmet vermenizde size kolaylık sağlanmaktadır.

Buz Lazer kiralama detayları ve fiyat bilgisi için www.stslazer.com adresinden bilgi alabilir, iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu kadar çok tercih edilen ve epilasyon teknolojisine farklı bir boyut kazandıran Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilmiş, hastalara acı ve ağrı hissi vermeden güzelleşmeyi ve kişisel bakımı sağlayan bir teknolojidir. Yapılan araştırmalar ve çalışmalar sonucunda alınan geri bildirimler hastaların beklentileri göz önüne alınarak tasarlanmış BuzLazer  konforlu hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır. Bugün geldiği noktada tüm Türkiye’de hatta Dünya’da en çok tercih edilen cihaz olarak yerini almıştır.

Buz Lazer, epilasyonda sıkılıkla karşılaşılan yanma, cilt lekeleri, acı, ağrı gibi etkiler yok edilerek buz başlığı ile sıcak taş masajında hissine kapılarak konforlu olarak istenmeyen tüylere kesim çözüm sunmaktadır. Epilasyon uygulaması kısa sürede yapılarak günlük yaşantınızdan zamanınızdan çok fazla çalmadan size hizmet vermektedir. 

Epilasyon sektöründe yer almak istiyorsanız, adınızdan söz ettirmek ve müşteri portföyünüzü genişletmek istiyorsanız Buz Lazer ile sektöre adım atabilir, güvenle ve memnuniyetle hizmet sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hem kiralama hem de Buz Lazer hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

 
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat