YouTube'dan Flaş Haber! Artık Çevrimdışı YouTube Videoları İzlenebilecek

YouTube kullanıcılarının bağlantılarını kesmemek adına yeni bir uygulama testinde, bu uygulama gerçekleşirse internet hızı düşük olan kullanıcılar, interneti kopan kullanıcılar çevrimdışı iken de YouTube videolarını izleyebilecek.

YouTube'dan Flaş Haber! Artık Çevrimdışı YouTube Videoları İzlenebilecek
YouTube'dan Flaş Haber! Artık Çevrimdışı YouTube Videoları İzlenebilecek Sultan ULUKÖK

YouTube kullanıcılarının bağlantılarını kesmemek adına yeni bir uygulama testinde, bu uygulama gerçekleşirse internet hızı düşük olan kullanıcılar, interneti kopan kullanıcılar çevrimdışı iken de YouTube videolarını izleyebilecek. Uygulamaya YouTube Go ismi verilirken test aşamasının devam ettiği alınan bilgiler arasında.

 

Uygulama ile ilgili elde edilen bilgiler ChipOnline kaynağından. ChipOnline'dan alınan bu habere göre Google WIFI bağlantı kalitesi zayıf olan bölgeler için YouTube Go ismini verdiği yeni bir uygulama geliştiriyor. Bu uygulama internet sorununu tamamen ortadan kaldıracak çünkü çevrimdışı video izleme imkanı sunacak. 2016 yılında ilk kez tanıtılan bu uygulama Facebook Lite gibi internet bağlantısının düşük ya da kalitesiz olduğu yerlerde yaşayan kullanıcılarına hitap edecek.

 

YouTube Go uygulamasını indirerek kullanıcılar videoları çevrimdışı iken de izleme imkanına kavuşacak. Yalnız internetin olmadığı bölgelerde çevrimdışı olarak videoları izlemek için uygulamayı indirdikten sonra izlenecek olan videoyu da indirmek gerekiyor.

 

YouTube Go ile kullanıcılar daha sonra çevrimdışı iken izlemek istedikleri videoları indirecek ve internetinin sıkıntılı olduğu zamanlarda videosunu izleyebilecek. Yalnız Google henüz videoyu indirme sürecinde videonun kaplayacağı alanı ve indirme süresini henüz belirlemedi. Bu konular hakkında ilerleyen zamanlarda bilgi alacağız.

 

İnternet üzerinden programını indirmeniz söz konusu olmakla birlikte henüz uygulamanın test aşamasında olduğunu belirtmek isteriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor