Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisi Adı Efsane 4.Bölüm

Hayat verdiği karakter ile büyük hayranlık uyandıran Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Adı Efsane 4.Bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından merakla beklenen Adı Efsane'nin yeni bölümü 18 şubat günü kanal d de yayınlanacak.

Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisi Adı Efsane 4.Bölüm
Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisi Adı Efsane 4.Bölüm Muharrem USLU

Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Adı Efsane'nin 3.bölümünde bıçakla yaralanan Tarık kızı Melis'in okulunda düzenlenen "Baba-Kız Gecesini" kaçırmamak için yaralı olduğu halde yola çıkar. Balo'nun düzenlendiği salona Bahar hocanın da desteği ile giden Tarık hoca salona giremeden bayılır. Kan kaybından dolayı yere yığılan Tarık Hocaya Bahar çaresizce ona yardım etmeye çalışır. 

Gözü kapıda olan Melis babasının durumundan habersiz gözü kapıda beklemektedir. Babasının gelmesinden ümidi kesilen Melis her şeyden bir haber salondan ayrılır. 

Erdal Beşikçioğlu'nun can verdiği "Behzat Ç" karakterinin ardından tüm dünyada fırtınalar koparan ‘Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması olan 46 dizisinde de kameralar karşısına çıkmıştı. Şimdi ise "Adı Efsane" adlı dizide Tarık Hoca karakterini canlandırıyor.

Adı Efsane 4. yeni bölüm fragmanı

Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak yeni dizinin 4. bölüm fragmanı yayımlandı. Hakan'ın babası tarafından bıçaklanan Tarık Hoca kızı ile görüşmeye gittiği salon da kan kaybından bayılmıştı. 

Hakan babasının ikinci bir ailesi olduğunu öğrenince yerinde duramaz ve çılgına dönmüştü. Annesine artık "ya kocan ya oğlun" diyerek rest çeken Hakan'ın hayatında neler olacağı merakla bekleniyor. 

"Baba-kız buluşmasına" babasının bilerek gelmediğini düşünen Melis'e gerçekleri anlatmaya çalışan Bahar hocanın işi hiçte kolay olmayacak.

Tarık Hocanın sağlığına kavuşup kavuşmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...