Aleyna Tilki Geri Adım Attı

Genç yaşta yıldızı parlayan Aleyna Tilki'nin Demet Akalın ile arasında yaşadığı gerginlik Aleyna'nın akalın'a “O benim idolüm, kendisini çok seviyorum” demesi ile tatlıya bağlandı.

Aleyna Tilki Geri Adım Attı
Aleyna Tilki Geri Adım Attı

Genç yaşta yıldızı parlayan Aleyna Tilki'nin Demet Akalın ile arasında yaşadığı gerginlik Aleyna'nın akalın'a  “O benim idolüm, kendisini çok seviyorum” demesi ile tatlıya bağlandı.

Aleyna Tilki

 Henüz 19 yaşında olan ve "Yetenek Sizsiniz Türkiye"  adlı yarışmaya katılarak adı anılmaya başlayan Aleyna Tilki daha sonra Aranjör Emrah Karaduman'ın  "Cevapsız Çınlama" adlı single'ında vokal olarak seslendirme yaparak ün kazandı. Çıkardığı ilk single'ında 200 Milyondan fazla izlenme oranı ile bir anda parlayan genç sanatçı bu ara Demet Akalın ile sosyal medya hesabından sözlü tartışma yapıyor.

  • Demet Akalın'ın "Bu kızın sesine dayanamıyorum" demesiyle başlayan tartışmaya  Aleyna Tilki sosyal medya hesabı Twitter'da  "Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz" yazınca ortalık bir anda gerilmişti.

  • Demet Akalın, Aleyna'nın bu sözleri üzerine çok kızarak “Aleyna derslerine baksın, ışıkla falan çok uğraşmasın” diyerek kestirip atmıştı. Bunların üzerine Aleyna geri adım atıp “Demet Abla üstadımız. Benim idolüm. Kliplerine ve şarkılarına bayılıyorum. Medya çok ilginç. Söylediğimiz şeyler başka yerlere çekiliyor. Küslük olduğuna inanmıyorum. Sesime dayanamayabilir. O ne derse, kabulüm saygı duyuyorum. Ortada yanlış anlaşılma var. O her şeyi en iyi bilir” diyerek Demet Akalın'ın gönlünü alıcı sözler söyledi.

  • Kuruçeşme Fahham konserinin ardından kendisine zeytin dalı uzatan Aleyna'yı afettiğini açıklayan Akalın "Aferin Aleyna'ya. Ne güzel, ben de onu seviyorum. Küs kalmamak lazım."

  • Aleyna Tilki, okuldan attıldığı iddialarıyla ilgili olarakta "Okuldan sınav kağıdımı paylaştığım için uyarı aldım ama atılmam gibi bir şey söz konusu değil, hocalarım yaptığım davranışı affettiler disiplin cezası da almadım, evine daha yakın bir okula kaydını aldırmak için ailem gerekeni yapacak" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi