Sosyal Medya'da Müslümanlara Hakaret Eden Kadın Gözaltına Alındı!

Slovakya'da yaşayan ve sosyal medya hesapları üzerinden Müslümanlara hakaret eden kadın yaptığı bu hakaretler sebebi ile gözlatına alındı. İşte haberin detayları...

Sosyal Medya'da Müslümanlara Hakaret Eden Kadın Gözaltına Alındı!
Sosyal Medya'da Müslümanlara Hakaret Eden Kadın Gözaltına Alındı! Sultan ULUKÖK

Slovakya'da yaşayan ve sosyal medya hesapları üzerinden Müslümanlara hakaret eden kadın yaptığı bu hakaretler sebebi ile gözaltına alındı.

 

Slovakya'nın Ziline bölgesinde yaşayan bir kadın sosyal medya hesaplarından Kur'an-ı Kerim'i yakıp Müslümanlara hakaret ederek bir görüntü paylaştı ve bu görüntüler sebebi ile gözlatına alındı.

 

 

TARS yani Slovak Haber Ajansının paylaştığı bir habere göre, Sheila Sz. adında olan 24 yaşındaki kadın Kur'an-ı Kerim'i yakarak Müslümanlara hakaret ettiği için gözaltına alındı.

 

 

Savcılık sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre hakaretten dolayı gözaltına alınmış olan kadın salı günü mahkemeye çıkartılacak ve suçlu bulunursa 6 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilecek. Şüphelin şiddet içeren tahrik edici unsurlar ile belli bir grubu aşağılamaktan ve toplumda kin ve nefrete neden olacak davranışlar sergilemekten ötürü yargılanacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...