Havuz Sistemi İle Takipçi Kasma

Son zamanlarda popüler olarak kullanılmakta olan hizmetlerden birisi de İnstagram takipçi hilesi olarak bilinen hizmettir.

Havuz Sistemi İle Takipçi Kasma
Havuz Sistemi İle Takipçi Kasma Yeni Kalem

Son zamanlarda popüler olarak kullanılmakta olan hizmetlerden birisi de İnstagram takipçi hilesi olarak bilinen hizmettir. Bunun tam olarak nedeni insanların daha fazla takipçi sayısına ulaşmak istemeleridir. Bu işlemin yapılabilmesi bu medya aracını kullanmakta olan ve takipçilerini artıramayanlara büyük bir müjde olmuştur. Bu işlem sadece bu platforma özel bir hizmet değildir. Piyasa da bulunan küm sosyal medya araçlarına uygulanabilen bir yöntemdir.

Havuz Sistemi

Bu sistemin nasıl çalıştığının öğrenilmesi ile bu sisteme olan güven yerini bulacaktır. Bu sistem özel bir yazılım ile çalışmaktadır. Bu yazılım hesapları bir havuza yönlendirmektedir. Bu havuzun içerisinde çerez ile buraya dahil olmuş binlerce hesap bulunmaktadır. Bu hesapların yönlendirilmesi bu sistem içerisinde mümkündür.

Bu havuz içerisinde biz de bulunduğumuz için bizde başka kişileri takip etmekteyiz. bu sayede bir nevi takipçi arayan kişilerin birbirlerine yardım etmesi mantığı ile bu sistem çalışmaktadır. Sistemin içerisinde kimsenin kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bu sistem ile aynı mantık çerçevesinde İnstagram beğeni hilesi işlemleri de yapılmaktadır. Bu sistemin esas kuruluş gayesi ve ilgi çekmesindeki belki de en büyük sebep yeni fenomenlerin ortaya çıkması ve kullanıcıların yeni fenomenler arasına katılmak istekleridir. Bu arz ve talep çerçevesinde güvenilir bir zeminin hazırlanması ile bu işlem yapılmaktadır. Verilen hizmet içerisinde ilk önemli olan konu bu işlemin güven içerisinde yapılmasıdır. Bu ücretli verilen bir hizmettir.

https://instabayi.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat