betgram betgram

Kreatif PR Ajansı

Firmanız adına tanıtım etkinlikleri düzenleyen ve markanızın pr çalışmalarını yapan kreatif pr ajansı olarak tanıtım etkinliklerinizi sıra dışı yöntemle rve içeriklere sahip olacak şekilde yapıyoruz.

Kreatif PR Ajansı
Kreatif PR Ajansı Yeni Kalem

Firmanız adına tanıtım etkinlikleri düzenleyen ve markanızın pr çalışmalarını yapan kreatif pr ajansı olarak tanıtım etkinliklerinizi sıra dışı yöntemle rve içeriklere sahip olacak şekilde yapıyoruz. Kamuoyunda dikkat çekecek, farkındalık yaratacak, özel konsept tasarımları ile marka tanıtımınızı yapıyoruz. Özel konseptlere sahip olan yaratıcı tasarımlar ve uygulamalar ile sizler hizmet veren bir pr ajansı olarak markanızın değerini artırıyoruz.

Ulusal ve uluslararası alanda daha hızlı tanınmanızı sağlayacak özel kongreler, seminerler, galalar ve toplantılar düzenleyen kreatif pr ajansı olarak alanında uzman olan en iyi pr ajansları ile ortak çalışıyor ve sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Farklı pr ajansları ve iş birlikleri ile bir markanın veya bir kurumun daha etkili tanıtılması için kampanyalar düzenliyoruz.

Proje Lansmanları

Markanıza ait olan ürün ve proje tanıtımları için özel konseptlerin yer aldığı lansmanlar düzenliyoruz. Halkla ilişkiler ajansı olarak kamuoyuna etkili bir şekilde tanıtılmanızı sağlayacak basın toplantıları, seminerler, lansman toplantıları düzenliyor, halkın bilinç altına işleyecek reklam kampanyaları ile markanızın tanıtımını yapıyoruz.

İş ortaklarımız ile birlikte geliştirdiğimiz projeler ve tanıtım kampanyaları ulusal ve uluslararası alanda medya ortaklarımız ile yayınlıyoruz. Basın ve medya üzerinde yapmış olduğumuz etkinlikler ile markanızın bilinirliğini artırıyor, markanızın daha etkili bir şekilde tanınmasını sağlıyoruz. Özel tasarım konseptler ile yapmış olduğumuz etkinlikler iş ortaklarımız, medya ortaklarımız ve pr ajansı ortaklarımız ile daha geniş kitlelere ulaşıyor.

https://manifestohalklailiskiler.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi