Angelina Jolie Boşanma Hakkında İlk Kez Konuştu

Angelina Jolie, Brad Pitt ile olan evliliğinde geldikleri boşanma süreci hakkında çocukları ile birlikte kamera karşısına geçerek ilk kez açıklamalarda bulundu.

Angelina Jolie Boşanma Hakkında İlk Kez Konuştu
Angelina Jolie Boşanma Hakkında İlk Kez Konuştu Muharrem USLU

Angelina Jolie'den ilk boşanma açıklaması

Altı çocuğuyla birlikte Kamboçya'ya giden Angelina Jolie, yönetmenliğini yaptığı film için kamera karşısına geçti. Soruları yanıtlayan güzel boşanma davası hakkında da konuştu.

 

Ünlü oyuncu; çocukları Maddox (15), Pax (13), Zahara (12), Shiloh (10), ikizler Vivienne ve Knox (8) ile birlikte son sinema projesi ‘First They Killed My Father in Cambodia’nın dünya prömiyeri için gittiği Kamboçya'da basına röportaj verdi.

Jolie, “Bu konu hakkında çok zor bir dönem olduğu, bir aile olduğumuz ve daima bir aile olacağımız dışında çok fazla şey söylemek istemiyorum. Ailece çok zor zamanlar geçirdik” diyen ve konuşması esnasında duygusallaşan Jolie, “Benim odak noktam çocuklarım, çocuklarımız. Bir aileyiz ve daima öyle olacağız, bu benim başa çıkma yöntemim. Bunun bir şekilde bizi daha güçlü ve daha yakın hale getirdiğinden emin olmak için bir yol bulmaya çalışıyorum.  Dünyada neler olduğuna dair gözlerimin açılmasına yardım etti. Hikayeyi çocukların bakış açısından anlatmak, Maddox’un ailesinin ne zorluklar yaşadını anlamak istedim” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...