MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-02-2017 23:57   Güncelleme : 26-02-2017 09:08

Aleyna Tilki Ehliyetsiz Araba Kullandı

Henüz 18 yaşından küçük olan genç yıldız ehliyetsiz direksiyona geçerek tepkileri üstüne çekti. Genç şarkıcı yaptığı gafların üstüne bir yenisini daha ekleyerek gündem oldu.

Aleyna Tilki Ehliyetsiz Araba Kullandı

Aleyna Tilki Direksiyon Başında

 

Genç şarkıcının trafikte araba kullandığını gösteren görüntüler sosyal medyaya sızdı. 18 yaşını gelmediği halde araba kullanması tepkilere neden oldu.

  • Geçtiğimiz yaza damga vuran "Cevapsız Çınlama" şarkısı ile müzik piyasasına hızlı giriş yapan güzel sanatçı trafiğe de hızlı giriş yaptı. Yaşına uymayan davranışlar sergileyen ve bunları sürekli paylaşan sanatçı bu kez de özel aracının içerisinden çektiği videoyu twitter hesabından paylaşınca tepkiler çığ gibi büyüdü.  

    Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiği Kuruçeşme'de, 18 yaşından küçüklere yasak olmasına rağmen nargile içerken görüntülenmiş ve eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

    Aleyna'yı Polise İhbar Ettiler

  • Aleyna Tilki'nin bu videosunu izleyen Erkan Çelik, kendi hesabından sert sözlerle eleştirerek şikayetçi olacağını yazdı. "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonrada trafik ekiplerine şikayet ediyorum."

  • Aleyna'dan Jet Gibi Yanıt

    Yayınladığı videolar üzerine eleştiri yağmuruna tutulan sanatçı açıklamada bulunmak zorunda kaldı. Twitter hesabından "Panik yapmayın yahu. Trafiğe falan çıkmadım, boş bir otopark orası... Yerdeki çizgilere bakın anlarsınız " notunuz yazarak paylaştı.