Silahlı Soyguncuyu Veresiye Defteri İle Kovaladı

Denizli'de elinde pompalı tüfek ile marketi soymaya gelen soyguncuyu market sahibi veresiye defteri ile kovaladı. Kar maskeli şahıs daha sonra yakalandı.

Silahlı Soyguncuyu Veresiye Defteri İle Kovaladı
Silahlı Soyguncuyu Veresiye Defteri İle Kovaladı Muharrem USLU

Tüfekli Soyguncuya Veresiye Defteri İle Hücum Etti

Denizli de bir şahıs elindeki pompalı tüfekle market soymaya kalktı. Musa Aycan'ın işlettiği markete giren kar maskeli şahıs veresiye defteri ile kovalandı. Olayın ardından 2 kişi de gözaltına alındı.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde dün akşam saatlerinde yaşanan olayda pompalı tüfekle soyguncu Musa Aycan'ın işlettiği markete gelerek, tüfeği market sahibine doğrulttu. Kasadaki paraları almak isteyen soyguncu istediğini alamayarak kaçarak uzaklaştı.

Veresiye Defteri Silahı Püskürttü

İlk şoku atlatan market sahibi masanın üzerinde bulunan veresiye defterini eline alarak, kendini savunup gaspçıyı kovalamaya başladı. Böyle bir tepki beklemeyen soyguncu marketten kaçarak uzaklaştı.

Polis ekiplerinin olay yerine gelmesinin ardından kısa sürede gaspçıları yakalandı. Soygun girişimi anı ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Yaşadığı olayı anlatan Aycan, "Normal bir şekilde oturup dizi seyrediyordum. Kar maskeli biri geldi. 'Ya canını ya paranı' dedi. Şaka yaptığını zannettim, ta ki tüfeğin mermisini namluya verinceye kadar, o anda anladım. Baktım iş ciddi, hemen yerimden fırlayarak, defteri alıp tezgahın arkasına kendimi attım. Sonra arkasından veresiye defteriyle peşinden kovalamaya başladım. Bu o esnada arkasını dönüp kaçtı. 10-15 saniyelik bir hadise oldu. Tüfeğin ağzına mermiyi verip tetiği düşürdü, ama ateş almadı, tutukluk yaptı. O anda ben de cesaret aldım" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı